Básníci ticha

rubrika: MojeTrubka


Milan Hlavsa, Fiction - Básníci Ticha
Enya - Pilgrim
Knocking on Heaven's Door (Dunblane)
Vladimír Merta - Perníková válka
Mejla Hlavsa - Francovka

 

Lucifer


Básníci ticha je první video, které jsem dal naYouTube před dvěma a půl rokem. To bylo tak: Hledal jsem tam Hlavsu a našel jen asi tři nekvalitní videa z koncertů. To mi přišlo na Hlavsu málo, zvláště když uvážíme, že kdejaký normalizační zpěváček jich tam má kýbl. Vzpoměl jsem si, že jsem nedávno zakoupil v levných knihách Hlavsovo CD a napadlo mne, zdalipak tam není také nějaké video. A bylo. Hned dvě. Básníci a Kouzla a čáry. Zřídil jsem si tedy účet a dal naň Básníky. Básníci nabraly poměrně rychle slušnou odezvu a brzy se tam objevily i Kouzla a později Muchomůrky. Tím to pro mne v danou chvíli skončilo.

 

Loni počátkem léta jsem si koupil mobil s foťákem a posléze jsem ve windowsech objevil Movie Maker. Vzal jsem pár fotek z jednoho výletu do Prokopáku, přidal k tomu Pilgrima od Enyi dal to k Hlavsovi. Přitom mě napadlo, že mám pár mptrojek a že některé kousky na YouTube chybí. Začal jsem tedy vyrábět další videa a kromě svých obrázků mne začalo bavit vyrábět k příslušné hudbě adekvátní leporela z obrázků stažených z internetu. Mobilový foťák už mi nestačil, tak jsem si koupil kompaktní Olympus a této pozoruhodné a pohříchu dětsky hravé mánii jsem na pár měsíců kompletně propadl. Postupně některá z nich přidám do MojíTrubky.

 


 


 


 


 komentářů: 6         Komentáře (6)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Lucifer
6
Lucifer 30.01.2012, 12:42:33
[5] Je to možné, polemizovat však už k tomu nebudu, je to pro mě stará vesta. Před mnoha lety jsem ji měl někde nahranou pod názvem Nazareth a faktem je, že mi Nazareth podle hlasu i zvuku kapely připomínají. Na Dire Straits a Marka Knopflera mi to přijde příliš přímočaré, úderné a jednoduše rockové. Jak jsem znal Dire Straits, tak hráli mnohem propracovaněji, ale ani je už nějakou dobu neposlouchám.

5
Michal (neregistrovaný) 30.01.2012, 10:36:29
Tato verze písně Boba Dylana - Knocking on Heaven's Door není od Nazareth, ale zpívá ji Ted Christopher a na kytaru hraje Mark Knopfler.

Lucifer
4
Lucifer 20.01.2010, 15:35:56
Některé asi jo, ale některá pozadí a grafika jsou součástí šablon, které se do poskytnuté kapacity snad nepočítají.

3
Honza (neregistrovaný) 20.01.2010, 15:25:53
takže ty hezký blogy, co tu jsou s grafikou, pozadím, barvama, různým písmem a tak , jsou placený ?

Lucifer
2
Lucifer 20.01.2010, 14:27:49
Zdá se, že je z čeho, ale třeba pro obrázky je kapacita omezená na 1 MB a velikost jednoho na 100 kB. Větší prostor se musí koupit. Obrázkama tedy asi moc hýřit nebudu, ale chystám se udělat logo.

1 Tak už se mi to líbí
(neregistrovaný) 20.01.2010, 13:27:54
tenkrát jsem neměl náladu. Tak ses už naučil dávat videa a obrázky ? Tak to už máš arzenál .....co grafika ? Styl webu a tak ? Je z čeho vybírat ?

«     1     »