Šumavské blýskání

rubrika: Pel-mel


Šumavu jsem za podobným účelem navštívil čtyřikrát. Ve všech případech se však jednalo o její západní část, v jednom to dokonce bylo na hranici s Českým lesem, v okolí Maxova.

Lucifer


Dva šumavské případy se odehrály v okolí Železné rudy, a na rozdíl od těch zbývajících, to bylo v zimě, kdy jsem si zaběhal na běžkách. Běžky jsem si půjčoval v hotelu Horizont. Jednou jsem byl ubytován kousek pod tímto hotelem v jednom velmi rozkošném hotýlku se saunou, kterou jsem si pochopitelně vyzkoušel, a to tak, že se dvěma ženami. Podruhé na chatě Pancíř, kde jsem měl samozřejmě také nějaký doprovod.

Můj doprovod však dával přednost sjezdovkám, takže na běžkách jsem povětšinou bloumal sám. Byly to velmi nádherné okamžiky. Krásná zimní šumavská krajina, kterou jsem se mohl zahřátý svým během úžasně kochat.

No a teď jsem tady popáté, tentokrát o něco dále na východ, téměř v centru Šumavy, a samozřejmě takém s doprovodem. Přesto však mám pocit, že jsem tady už byl vícekrát, takže mě berte s rezervou.

Tenhleten šumavský pozdrav dopisuji ve chvíli, když zde udeřila pravá šumavská bouřka. Z terasy jsem byl přesměrován do útrob restaurace a přes okenní skla vidím, že se venku blýská. Doufám, že na dobré časy. devil


komentářů: 2         Komentáře (2)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Astra
2
Astra * 06.08.2012, 14:33:38
Nazdárek. Právě v nevlídném počasí se dají dělat ty nejhezčí věci S vyplazeným jazykem například spát! Ospalý Mrkající Ospalý

EvaO
1
EvaO * 06.08.2012, 00:43:30
Hodina pokročilá, zdravím jen krátce. Na Šumavě se blýská, taky ani nekápne a vedro čím dál větší, zítra až 34.
Když bude u vás mokro, třeba porostou houby.
Tady už houby je, protože v tom dusnu a vedru se ničemu lézt ven nechce, ani mě Nerozhodný . Bohužel zítra musím na MěÚ (samozřejmě kvůli paneláku), nejde účetní server (už od 1.8.). Šéfová od něj v Chorvatsku, ten co to spravuje, si vzal v PÁ dovolenou, aniž by se obtěžoval (debil !), tak snad něco pro zprovoznění zařídí pozůstalá účetní Iva (mimochodem hodně šikovná, myslím ipracovně). Ještě musím zjistit něco ohledně výměny karet pro příjem TV přes Skylink, taky si cosi vymysleli a co my chudáci včil. No, bude veselo... Přeju hezký pobyt a nenechte se odradit případným nevlídným počasím. Pá, pá, jak píše obvykle Astra... (mávací smajlík -statický není )

«     1     »