Medvěd zachránil plyšového medvídka před lidským pokolením

rubrika: Pel-mel


Zuzanamedvidek.png

Pro černého medvěda z New Hampshire vše začalo jako obvyklá invaze lidského příbytku. Prošel hlavními domovními dveřmi, snědl pár hrušek a nějaké hrozny a napil se pořádně z rodinného akvária. A pak uviděl něco, z čeho mu naskočila medvědí kůže. Podle majitelky domu Mary Beth Parkinson, medvěd utekl, když uslyšel zvuk otvíraných garážových dveří. Ale ještě před tím, než se hřmotem odtáhl, uchopil do náruče plyšového medvídka, na něhož předtím nevěřícně a zděšeně zíral - a unášel ho sebou co nejdál od lidí. ;-)


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

3
Honza (neregistrovaný) 05.08.2010, 00:03:28
h..... vánoční stromek neozdobíš ...
h..... si nezacinkáš. A zacinkáš-li, tak se pocinkáš ... takhle to mělo být, lindo? Usmívající se

2
linda (neregistrovaný) 04.08.2010, 22:08:08
A protože ty lejna opravdu omamně pepřově voněla a navíc krásně zvonila,našel se podnikavý člověk(emerycky selfman)a začal je prodávat(dolar za kus)jako ozdoby na stromeček.A od té doby,milé děti,stojí americké vánoce za h....Cililink a pohádky je konec.A ani snad nechtějte děti vědět, čím jsem zvonila!!!

1
Honza (neregistrovaný) 03.08.2010, 01:44:20
pro lidského tvora tato invaze začala dojedením zbytků hroznů a doplněním vody v akvárku. Rozblemcané hrušky co nejdál od domu, strašně na ně choděj vosy,a vočekovat, co a kdo bylo na návštěvě. Jelikož návštěvníci emeryckých parků fasujou rolničky (zahání to medvědy) a pepřovej sprej (pro případ přepadení nezahnanym medvědem), jde o to, v klidu to rozmyslet. Nejlíp se to pozná z trusu. Trus medvěda černého je cítit po pepři a obsahuje rolničky.

«     1     »