Neděle

rubrika: Pel-mel


Dnes byla venkoncem zakaboněná.

 

Lucifer


No aby nebyla. Předpovídali, že bude krásně, svítit sluníčko a teplo kolem sedmnácti stupňů. Na poslední chvíli, to jest pár hodin před výsledkem, to odvolali. Nejspíš nepočítali s tím, že se nízká oblačnost nerozpustí. A ona se fakt nerozpustila. Dopoledne jsem se podíval na snimek z družice a bylo to úžasné. Nad celým českým kotlíkem se držela oblačná duchna a na severu, západě a jihu končila přesně a do puntíku na pohraničních vrcholcích hor. Dál už bylo jasno a možná sedmnáct stupňů. Tady bylo zakaboněno, s bídou třináct a na jihozápadě Prahy foukal drsnej vítr. A tam jsem se šel projít.

 

Procházka byla nicméně hezká, milá a čarokrásně rozkaboněná. Dorazil jsem zpět ovinutý podzimním větrem, otevřel si pívko Svijanského barona a procítěně nahlédl do Infernetu. A tak jsem tu, končím rozkaboněný nedělní úvodníček a přeju hezké sny a ještě hezčí probuzení do pondělí.

 

devil


komentářů: 0         Komentáře (0)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_