Reklamní masáž

rubrika: Pel-mel


Reklamy se mi sypou na hlavu a do hlavy ze všech stran.

 

Lucifer


Vánoční masáž na internetu sílí, tržby letos porostou. Možná si někteří říkáte, že mi už konečně začalo hrabat. Řekněme, že to není vyloučeno, tu větu na začátku prvního odstavce jsem si však nevymyslel, ale opsal z internetu. Byla první, která na mě vypadla, když jsem si po návratu z Avalonu spustil internet a podíval se na první zpravodajský server. Je konec října a na Internetu již zuří Vánoční masáž. Nákupní parky jsou prý trochu pozadu a teprve oprašují vánoční výzdobu. V listopadu to však už do nás bude bušit ze všech stran. Už jste začali nakupovat vánoční dárky? Ne? Tak si pohněte kostrou. V prosinci je už zapotřebí nakupovat vejce na Velikonoce a v lednu letní zájezdy, jinak si o našich konzumních svátcích nejméně půl roku ani neškrtnete.

Za pár let se to už zase srovná. V prosinci budete kupovat dárky na Vánoce. Na příští rok. Pokrok se nedá zastavit a kolo se točí dál. Za pár desítek let budete nakupovat na Vánoce vánoční dárky. Na Vánoce, které nastanou za dalších pár desítek let. A za dalších pár desítek let si budete kupovat vánoční dárky hned, jak se narodíte. Budete je kupovat svým vnukům. A pak že mi nehrabe. No jasně, možná ano. Ale někomu tady evidentně hrabe ještě víc.

A pokud si chcete na tý reklamě fakt pošmáknout, tak si pusťte telku. Ne však nějaký trapný dokumentární program, tam se sice už také sypou, bez reklam už nefunguje nic, ale pro fajnšmekry je to příliš slaboučké. Nejlépe Novu a spol., ČT1 a spol., které si platíte, i když se na ně nedíváte, tedy pokud na to neprdíte, jsou jako obvykle pozadu. Dejte si to na plný koule a budou se vám vánoční dárky, duc, duc, duc, sypat do hlavy po celý rok.

Tak šťastné a veselé a hezkou tichou noc.


komentářů: 1         Komentáře (1)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Lucifer
1
Lucifer 23.10.2010, 22:59:59
To samozřejmě nebyla ta slíbená růže. Procházka Avalonem byla úžasná, růži mám, ale podle data, kdy vyšla báseň, ve které jsem vám ji slíbil, bude zítřek až zítra. A když ne zítra, tak pozítří. Rozhodně ji zvadnout nenechám ]Mrkající

«     1     »