To je život

rubrika: Pel-mel


Život je, jaký je, tak proč se tím trápit.

Ludmila


Padesát procent manželských párů se rozvádí. Ostatních padesát se ještě hádá. Nejlepším předpokladem dobrého manželství je slepá žena a hluchý muž.
František Nepil

Muž má být stále zamilován. Proto se nemá ženit.
Oscar Wilde

Ženy těžko hledají odpověď na otázku, proč mají muži silné sklony pro nevěru. Důvod je jasný. Jako samci většiny primátů nejsou uzpůsobeni k monogamii. Máme to brát na vědomí? Muži cítí, že by měli vypadat mužněji a mít hodně sexuálních partnerek. Stále vládne přesvědčení, když jich má muž hodně, je to borec, zatímco když má žena hodně partnerů, je to děvka.

Pro většinu Američanů znamená nevěra jeden z největších prohřešků a konec manželství. Lépe než k nevěře se staví i ke klonování lidí. Britové nevěru ostře odsuzují, ale jsou v průměru častěji nevěrní než Francouzi. Japonci mimomanželský sex nepovažují za nevěru, když za něj platí.

Jaká je teorie Radima Uzla?
Žena očekává od muže především PO - PO, což znamená "posedět a popovídat“. Ale aby se jenom nepovídalo, musí nutně následovat DU - PO - "duševní porozumění“. Řeč plyne a muž jednoslabičně přitakává. Při kontrolní otázce však neví, o čem byla řeč. Zkrátka bylo PO - PO, ale ne DU - PO. Mužova očekávání jsou více pragmatická. V prvé řadě vyžaduje U - U - "uvařeno - uklizeno“. Za zmínku stojí ženská touha VY - PO (vycítit, co žena potřebuje). A mužský požadavek O - STA (obdiv stále) a SE - ZA (sex, kdykoliv se mu zachce). Vyjádření čtyřiaosmdesáti procent žen uvádí, že k sexu často přistupují jen proto, aby byl doma pokoj.

Největší čeští smilníci:
Vítězslav Nezval - zavalitý pán, který toužil po uznání, že je největší básník a svůdce.
František Gellner - svedl i komunistku. "Tobě, má milá, na zdraví! - Víš, za dar tvého těla, když jsi se v extasi pohlaví úděsem přijetí chvěla." Tyhle verše napsal básník, který prý "složil do postele" půl Prahy. Svedl i spisovatelku Marii Majerovou, čímž si proti sobě poštval i komunisty.
Josef Kajetán Tyl a Jaroslav Vrchlický - Oba prožili netradiční trojúhelníky. Vrchlický se Sofií Podlipskou a její dcerou. Dramatik Tyl žil s manželkou Magdalénou a její sestrou Annou. S ní měl, namísto s manželkou, osm dětí.

A největší svůdníci v historii lidstva?
Král Šalamoun - Podle pramenů měl sedm set manželek a tři sta konkubín, které stíhal pravidelně obšťastňovat.
Casanova - Byl ve skutečnosti chlubílek. Jeho postelí prošly "jen" stovky žen.

V manželství je třeba se někdy přít, neboť tak se vzájemně o sobě něco dozvíme.
Johann Wolfgang Goethe

Zdroj: Drby.
 


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

3
Ludmila (neregistrovaný) 31.10.2010, 19:16:06
Mildo,nestěžujte si,aspoň jste udělal kus práce.Stejně by Vás neminula,ale takhle jste si ušetřil čas.Poděkujte své manželce,je to moudrá žena.

2
Honza (neregistrovaný) 30.10.2010, 22:04:56
[1] s tim gentlemanem souhlas, ovšem někdy je příhoda tak vtipná, že je možno i žádoucno na bonton zapomenout a "špek" kamarádům hodit. Náš frontman (kapela, dneska hrajeme) bude vystupovat se sádrou, předevčírem sbalil přítulku a přítulka v určité poloze ztratila rovnováhu a spadla mu na palec ruky, bohužel v tu chvíli opřený o hranu stolu. Jako správný gentleman splnil ve zbytku noci své povinnosti a do nemocnice odjel až po ranním vzájemném představení se (to je zdvořilost, znát a pamatovat si aspoň jméno) a přátelském rozloučení ...

1 Tohle se ale vyvíjí
Mgr.Milda (neregistrovaný) 30.10.2010, 20:45:06
včera tu byl pan Pobuda se svou jezevčicí Zorinou (soudruh Zorin býval ruský velvyslanec v Praze). Když jdou spolu na procházku, rád se zastaví, podíváme se na stromy, na úrodu, někdy přinese košík švestek a pokecáme. Tentokrát smůla, madam seděla na zápraží a zmocnila se oběti. Já jsem nedokázal vyměnit ani větu, pořád mi vyčítala, že jí skáču do řeči. Tak jsem raději šel rovnat dříví, když ty dva milostivě propustila, mohl jsem se sousedem alespoň krátce podrbat cestou k vrátkám.
Jinak nevěřím nikomu, kdo o svých dobrodružstvích něco vykládá, pravý gentleman umí mlčet!

«     1     »