Unavenka

rubrika: Pohádky


Bylo jednou jedno velmi rušné království, někde v samotném nitru rušné galaxie, a tam se jednoho dne královně a královi narodil princ, který už od prvního pohledu působil dojmem, že je velmi unavený.

Lucifer


starrynight_vangogh.jpgUž samotný porod byl velmi rušný, takže se není čemu divit, že to novorozeného prince tak unavilo. Jenže on jevil známky unavenosti i nadále, a naopak nejevil vůbec žádné známky toho, že by se té unavenosti hodlal zbavit. A tak našemu královskému páru nezbylo nic jiného, než svého prince pojmenovat Unavenka. Tohoto jména to byl vůbec první princ v tomto království, a tak se mu občas říkalo Unavenka číslo jedna.

Unavenka svým únavným působením však unavoval všechny kolem sebe. Především svoji královskou matku, která byla nucena doplňovat svoji výživu silnou dávkou resveratrolu, a samozřejmě i svého královského otce, který začínal mít velký problém rušně pokračovat ve své nenahraditelné královské byrokracii. Kromě toho tady ještě byly chůvy, které musel královský pár střídat jako ponožky, a každá z nich nakonec končila v královském sanatoriu pro naprosto vyčerpané. A to vše pokračovalo lidově řečeno od desíti k pěti, ba přímo k nule.

Unavenka zkrátka svoji únavu vyzařoval tak neskonale efektivně, že celé to rušné království se nakonec dotrmácelo až do stavu naprosté vyčerpanosti a všichni upadli do kataleptického spánku. Celé království zarostlo únavou, všichni odpadli a bylo ticho, ticho a ticho, jen Unavenka občas zaskuhral, že je strašně unavený.

Jednoho dne letěla kolem na hvězdoplánu princezna Probouzenka a když spatřila to, co spatřila, tak si řekla, že s tím je třeba něco bezpodmínečně udělat. A jak řekla, tak udělala. Princ Unavenka se do ní zamiloval, ze své únavy se probudil a království znovu rušně rozkvetlo.

Co ještě tak k tomu dodat? Inu, samozřejmě, že inspirace pochází z Šípkové Růženky, ale pojďme si nalít čistého vína: všechno z něčeho pochází.

Přeji hezkou a rušně unavenou neděli Nevinný


komentářů: 9         Komentáře (9)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

9
EvaO (neregistrovaný) 06.05.2012, 15:07:30
(8) Klikla jsem...hodně smutný princ.
A díky za smazání, i když proběhlo za pohnutých okolností (7). To víš, Luciferku, my normální smrtelníci procitáme pokud možno po ránu. Sice ne tak úplně časném, ale pořád ještě je to ráno (7-8 hod.)

Lucifer
8
Lucifer 06.05.2012, 13:38:31
Mimochodem, kdo jste ještě neklikli na obrázek, tak klikněte, tam toho prince naleznete ]Mrkající

Lucifer
7
Lucifer 06.05.2012, 12:54:52
A ještě k hodinovému zpoždění po smazání "repete": Notebook byl ještě odpojen a tu situaci jsem uviděl na mobilu. V daný okamžik notebook ještě nepřipojuji, protože to je v tomto uspořádání po mém probuzení složité. Učinil jsem výjimku a pak jsem pokračoval ve svém oživování ]Mrkající

Lucifer
6
Lucifer 06.05.2012, 12:48:29
Tak já to vemu od konce:

[5] K nějakému slovnímu projevu se o víkendu probouzím až v odpoledních hodinách. Teď máme podle normálního času plus mínus poledne ]Usmívající se

[3] Beru to ]Usmívající se

[2] Těch podnětů bylo více, všechny však přišly podvědomě, ne cíleně. Jedním z nich byl zřejmě fakt, že zde v pohádkách měly v poslední době hlavní roli především ženy, ať už v podobě princezny nebo jiné osoby. Takže jsem to podvědomě přeinstaloval. A takhle to dopadlo ]Mrkající

5
EvaO (neregistrovaný) 06.05.2012, 11:38:30
Díky za smazané "repete". Ale Lucifere, ani slovíčko? Čertiska přece nebývají němá ....

4
EvaO (neregistrovaný) 06.05.2012, 09:57:50
Krásné symbolické povídání. Přeju princi Unavenkovi i princezně Probuzence krásné společné chvíle. Šťastný konec přece nemusí být jen v pohádkách ....

3
Astra (neregistrovaný) 06.05.2012, 07:58:38
Hezkýýýý!!! Bylo to jako o mně, i když nejsem princ. Potěšil jste mi ráno, Lucifere. BTW - nemohli bychom si tykat? Tykáš si tu se všemi (dívkami), jsem taky k mání. Já tykání nabízím výjimečně (mužům), když mi imponují... Tak co?

2
pavelhaston (neregistrovaný) 06.05.2012, 04:26:07
ďakujem, podobne.. Usmívající se
ešte mi nikdy neprišlo na um preinštalovať pohlavia hlavných protagonistov..

Lucifer
1
Lucifer 06.05.2012, 00:44:35
A tak aspoň ještě přidám jednu písničku

http://www.youtube.com/watch?v=XvTkRrahuT4&feature=related

«     1     »