Rouper de Clotrimazolova sologamie

rubrika: Povídání


Poté co byl Rouper de Clotrimazol svým Tvůrcem Mistrem L (TML) konečně vypuštěn ze svého sklepního šuplíku do bulvárního prostředí, nastalo necelé týdenní období, kdy si to odšuplíkování Rouper užíval plnými hrstmi – jak na rukou, tak na nohou. Pak si ale všiml, že TML ho má takříkajíc na háku, jelikož se musel věnovat jakési nejurodivé vědecké práci. A to ho naštvalo, jelikož chtěl se svým Tvůrcem prodiskutovat velký balíček neskonale pozoruhodných, někdy vhodných, obvykle však v jádru nevhodných, ale pozoruhodnosti hodných otázek podstaty lidské existence. Tož když nemohu být se svým Tvůrcem, budu sám se sebou – řekl si Rouper de Clotrimazol – a začal dumat, kterak tento počinek učinit.

 

Lucifer


Jak nad tím dumal, padla mu do oka informace, kteroužto okem ostříže zaznamenal na internetu, jenž měl neustále na rozdíl od kalhot spuštěn, jelikož se kochal bulvárním prostředím. Ta pravila, že jedna žena se provdala sama za sebe. Roupera tato filosofická myšlenka s autosexuálním podtextem pod krycím názvem sologamie zaujala natolik, že bezodkladně zamířil do nejbližšího sběrného tábora sologamistů, aby se pod žehnáním právě sloužícího sologamního kuráta oženil sám se sebou. Provdat sám za sebe se nemohl, jelikož je rodu mužského, ačkoli o tom někdy pochybuje, a muži se nevdávají, ale žení.

 

Když se žení muž s mužem, což je zajímavá slovní hříčka, jelikož u tohoto aktu není přítomna žádná žena, leda v ženské podobě sologamního kuráta, jenž ale nemá evidentně úmysl provdávat se za sologamního muže. Ačkoli někdy k tomu může dojít, ovšem v podobě nevěry. Když se žena provdává za ženu – když se žena oddává ženě, natožpak sobě, pak to není slovní hříčka, ale jakási sebepoznávací masturbace, u níž přítomnost sologamního kuráta jakéhokoli rodu není vítána.

 

Rouper de Clotrimazol se tedy oženil sám se sebou, a když ruku v ruce sám se sebou opouštěl sologamní sběrný tábor, vzpomněl si, jak v dobách, kdy svůj čas místo ve sklepním šuplíku trávil v dětské postýlce, zažil něco podobného. Tehdy ne v ruce, ale mezi stehny začal třít svůj pohlavní nástroj a pocítil něco tak solipsisticky úchvatného, až ho začala jímat hrůza. Nemohl si však pomoci jinak, než tu hrůzu dokončit v podobě sebealtruistického orgasmu. Jako dítě ještě netušil, že se na chvíli oženil sám se sebou.

 

Jenže ve chvíli, když Rouper začal se svým Rouperem plánovat vzájemné otěhotnění a následující výchovu svých sologamních dětí, vložil se do dění TML, jenž právě dokončil svou polygamní vědeckou práci.

 

Výsledek akce polygamního play station TML byl v otázce dalšího Rouperova autoerotického klonování tristní. Rouper byl potupným způsobem donucen rozvést se sám sebou a nastoupit léčebnou kůru ve svém sklepním šuplíku, přičemž jeho nejoblíbenější knižní svazek Kámasútra v sologamní verzi byl odsunut do kategorie Libri prohibiti.

 

Netrvalo však dlouho – venku se totiž velmi ochladilo – a TML v návalu neurvalého altruismu své věčné dítě z šuplíku zase vyšťoural.

 

A tak šli, ruku v ruce, a zase byli kamarádi. Na věčnost. Zatím…

 

 

devil


komentářů: 18         Komentáře (18)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

18 Luciferovi k číslu dvanáct
Tah-i-ti (neregistrovaný) 29.10.2017, 08:22:55
Vážený Lucifere, díky za psaníčko, ale já \"netvořím\" rozvážně, zvolna - nikdy netuším, jak skončím. Takže o nějakých přípravách se mluvit nedá. O svatbě už by toho tolik dál nebylo - jak šel život, smázly se některé naděje, a čas spěl k rozvodu. Měla jsem i kuriózní rozvod, tedy spíš jeho příčinu.Ale na to je ještě moc ráno, abych o tom přemýšlela.

Pro mě je internet hra, nesoupeřím s nikým a o ničem. Prostě se bavím, mám na to čas. Ahoj

17
Zuzana (neregistrovaný) 28.10.2017, 22:47:14
A k c.5: kazda svatba je trapna .;)
Mela jsem mrknout za kazdym slovem o ni, doufam, ze kdo chtel, tak si je domyslel.


Stella
16
Stella 28.10.2017, 22:42:16
K Luciferově výzvě: toto není blog nás dvou.
Bude vítán každý autor!
Astra má vtip a její vyprávění je vždycky živé a svěží.
Chodí sem dost lidí pravidelně, jejich spoluúčast bude jenom dobrá!

Stella
15
Stella 28.10.2017, 22:36:38
I tady se aplikují malé dávky ozáření jako léčba.
Povídejte o hrozbě silným kuřákům... Nerozhodný

14
Zuzana (neregistrovaný) 28.10.2017, 22:31:46
Mmch. Astra mela velice poucny zlanek o koureni na Nezavisle diskuzi. Ten by se tu mohl octnout tez.

13
Zuzana (neregistrovaný) 28.10.2017, 22:26:29
http://mish-mash.blog.cz/en/1301/ct-skeny-snizuji-pocet-umrti-na-rakovinu-plic

Vys muj clanek o skenech a plicich, vysel i tady, ale nasla jsem ho snaze na uvedenem blogu.
Posilam k me zmince o manzelove skanovani v patek.
Vsichni, co jsme kdy kourili - a ja taky - i kdyz svatecne a kour jsem moc nevtahovala a je to davno - mame na plicich nejake male zmeny, ve vetsine pripadu jsou zatim negativni. Mohou je mit i lidi, kteri casto setrvavaji v zakourenych mistnostech. To je duvod, proc jsem clanek sem poslala.


Lucifer
12
Lucifer * 28.10.2017, 20:46:22
Milá Astro toho času Tahiti.

Tvoje vyprávění je skvělé. Počet znaků v komentářích je omezen. Mohl bych oslovit správce, aby ho rozšířil, třeba do nekonečna. Ale to by nemělo smysl. Komentář je komentář, ne samostatný článek. I mně se někdy stává, že počet znaků překročím. Pokud chci psát delší komentář, tak si ho připravím v nějakém editoru, v mém případě v MS Word. Výsledek zkopíruji do rámečku komentáře a v místech, kde náhle skončí, odstřihnu nedokončený odstavec a přiřadím ho do dalšího komentáře, jenž označím jako pokračování.

Stává se mi to velmi zřídka a pokud mám na mysli něco skutečně plodnějšího, tak si to nechám do dalšího příspěvku.

Co jsi tady napsala, by mohlo být velmi zajímavé povídání na NČ. A nebuď tak skromná, že jako my (momentálně já a Stella) tady publikujeme jakési intelektuální skvosty, s nimiž nemůžeš soupeřit. Nesmysl. Už jsi to kdysi párkrát zkusila a ohlas byl někdy větší než na moje elaboráty.

Docela bych si přál, abys své povídání o tom, jak ses vdávala, dotáhla do konce a poslal mi ho na redakční email jako příspěvek, o jehož publikování zde neměj pochyb. Úžasný

11
Z. (neregistrovaný) 28.10.2017, 18:49:37
A ty drahe saty nasly jeste jedno uplatneni - vdavala se v nich manzelova sesta, libily se ji tak moc, ze jine nechtela.

Dik za gratulaci, je to jen 'dilci' uspech jako vsechny 'uspechy' v posledni dobe, ale jsme radi za prodlouzeny cas.
A ostatne spousta slavnych lidi;) jiz zemrelo, ja se v posledni dobe taky necitim nejak dobre, ;)))davam dohromady probehly zivot vcetne starych fotografii. Usmívající se

Na mliko pozor! :)

10
Zuzana (neregistrovaný) 28.10.2017, 17:45:31
Astrina svatba by vekove odpovidala, byli jsme priblizne tehoz veku. Policajti tam tenkat nebyli, i kdyz jinak jsme na tom byli se svymi oliticky nepohdlnymi kamarady zvykli bezne. Po obradu a po svatebni veceri jsme se prevlikli do normalni uniformy (dzinsy, tricka). Svatebni noc v tradicnim smyslu se nekonala, nikdy jsme nedelali nic by the rules. Ne rogramove, ale spis to nejak vzdycky vyslo jinak nez je predepsano. ;)

Prstynky tehdy taky stribrny, ale saty usity ve vkusu na Vesele, kdyby maminku mely stat jmeni. Ona byla vzdycky na saticky a ja hodne po ni. Saty sily zkusene odbornice ve Vkusu na Vesele a tady by takhle na Miru staly skutecne jmeni.A sologamni blogar keca, takovy urostly devce jako ja se jen tak nenaslo, na mne svadleny sily primo s nadsenim! Pouze jsem nikdy nebyla kycar a v bile krajce by mne na komunisticky radnici nikdy nikdo neuvidel. Ovsem blogar je omluven, skutecny obrazek nema, to jsou jen zkreslujici ponicene trosky.

Saty byly s krasne lehke, jemne bilobezove vlny, kvetina ve vlasech z teze latky, bilo-bezove italske boticky, krom prstynku zadne sperky - bilo-bezove-ruzova nevelka kytice gerber. Tu vybral a prinesl manzel. Prodavacky se ptaly, co bude mit nevesta na sobe a vybraly skutecne citlive. Zenich padnouci cerny oblek, jeho svedek totez. Svedkyne klasicky kostym. Zkratka co do obleceni - konzervativni ctyrka. S vyjimkou panu = a jejich vlasu do pul zad.;) Meli nas videt den pred a den potom. Policajti se nastesti nekonali i kdyz jeden popolach se tam vyskytl. Jednomu ze svatebcanu se se z piti udelalo soufl a misto na toaletu zamiril na balkon, odkud se pokousel vratit konzumovane produkty matce prirode. Jeho spolecnice ale zpanikarila, pry vypada, ze chce z terasy skocit dolu. Chvili probihala panika, zvracejici se zoufale branil.

Bydleli jsme zpocatku u rodicu, po nekolika letech jsme se prestehovali do sveho bytu a ten potomm i se vsim co bylo v byte ukradli komousi.
Konec filma..


9
Ještě Tahiti (neregistrovaný) 28.10.2017, 14:46:41

Stroj mi to nedovolil dopsat,musím asi načít novou stránku, ale v podstatě to už bylo všechno. Jen jsem asi měsíc chodila se sklopenou hlavou, když jsem potkávala pány z baráku. S vyplazeným jazykem Překvapený

8
Tahiti furt dokola (neregistrovaný) 28.10.2017, 14:43:16
Já měla svatbu na Staroměstské radnici-je to dávno, žádná procovina, prostě jsme bydleli v Praze 1 - na Starém Městě, takže svatba podle bydliště. Mám jen jednu dojemnou fotku - stojím v oddávací místnosti u otevřeného okna - byl červen - v ruce malou kytičku, hlavu skloněnou a celá fotka vyjadřuje, co si myslím.

Na sobě jsem měla vypůjčený kostým v tu chvíli už od mojí švagrové a na ruce stříbrný prstýnek. Na víc nebylo.Bohatí jsme nebyli.A mně bylo pouhých dvacet.Ženichovi dvacetčtyři. Vdávat jsem se \"nemusela\", dceruška se narodila až za tři roky, ale byla jsem za-mi-lo-va-ná, jako blázen. Z rodiny tam při svatbě nikdo nebyl, protože to byla svatba tajná.

Bydleli jsme s tchýní, švagrem a švagrovou v obrovském a nádherném bytě, hned kousek za Staromákem.Čtyři velké pokoje, místa na tance dost, i na zpěvy.Švagrová studovala konzervatoř a tak pěla do bezvědomí, ale moc krásně. Ale to jsem předběhla to, co chci vyprávět.

Pár dní po svatbě se přihodilo, že jsme se ocitli v celém bytě sami, přjemná chvíle pro novomanžele.
Ještě jsem neznala všechny manželovy \"neřesti\". A tak, když jsem si přinesla z kuchyně sklenici s mlíkem, stalo se následující. Povídám - napij se, miláčku! Dozvědělajsem se, že to on nemůže, protože je to jediný nápoj, který nesnáší.No, pokoj jsem nedala - a tak za chvíli bylo mlíko všude, postel mokrá,my napůl svlečení a manžel řval jako šílenec pomóoooc.Připomínám byl červen , horká noc, okno dokořán.
Ve chviličce ticha jsme najednou z ulice zaslechli - to je v prvním patře -jdu zavolat policajty. Opatrně jsme vykoukli zpoza záclony - na protějším chodníku stály davy, všichni hlavu nahoru a koukali, kdo a co se kde objeví.Leckdo volal haló, co se to tam děje? Poprask.

Zvonek u bytu..Já otevřít nemohla, neměla jsem co na sebe,noční košilka někam zapadla, tak šel manžel, měl trenýrky. Ve dveřích stáli dva policajti.Po otázce, co se to tady děje - kdo volal o pomoc - odvyprávěl manžel story o tom, že nesnáší mlíko. Jak se tvářilo obecenstvo, protože celý barák stál před naším bytem, to nevím - ale policjt trval na tom, že se manželka musí ukázat, aby viděli, že je celá -a tak jsem musela vypochodovat - klika, že jsem šla přes koupelnu, tak jsem přes sebe přehodila ručník. Bylo mi dvacet, kvíteček mládí a nevinnosti, i policajti hleděli. Ukázala jsem se zepředu, ale chtěli ještě vidět zádíčka, jestli nemám třeba pod lopatkou řeznou ránu nebo co.Tak všichni viděli nejen můj předeček, ale i zadeček.Celý barák - byl to rohák...
7
xxx (neregistrovaný) 28.10.2017, 09:28:36
Všechno semele

https://www.youtube.com/watch?v=SA2p-_KaG84

Lucifer
6
Lucifer * 27.10.2017, 22:14:25
Svatební

http://jdem.cz/djcb49

Nevinný Mrkající

Stella
5
Stella 27.10.2017, 21:21:33
To je krásné!
Moje svatba byla trapná, trapná.
A konala se jen kvůli těm druhým... Přemluvili mě. Já bych se nechala formálně zapsat.

Gratulace k výsledkům!

4
Zuzana (neregistrovaný) 27.10.2017, 18:54:45
Stella: Ja si vlastni oslavu neuzivam nikdy, nerozumim ji. Na svatbu jsem sice diky mamince krasne saty mela, kvetinu ve vlasech taky, ale v predvecer snatku jsme s budoucim manzelem a partou venku oslavovali, ve svatebni den rano jsem sedela ve vane, na ceste sousedka kadernice, ja kocovinu a myslenky na to, ze jsme se vlastne pri predcasnych oslavach pohadali, zenich teda neprijde a lepsi bude zustat ve vane.
Uces jsem mela, moc jsem ani nelicila, nedostavila se svedkyne ( ta prisla az pred radnici, protoze taky mela kocovinu a na svatbe jsem vypadala tak, ze mi sologamni blogar nedavno rekl, ze na ty svat. fotce vypadam jako retard. ;) A ze on by se ke mne vubec nehlasil. ;) (Fotky co videl jsou znicene, musim podotknout, exulanti vetsinou zachrani jen trosky)._

Zenich prijel s kkytici a hlasil se ke mne hrde, ale svatba. na kterou jsme hrde nepozvali nikoho krome svedku,to vite, velka antisocialisticka avantgarda, zadne uredniky narodnich vyboru jsme neuznavali a o jejich pozehnani nestali a podle toho jsme brali obrad.
Konce pak skocily stejne velkou oslavou v miste mych rodicu a byla to svatba jako remen. Na zaver uz po odchodu vetsiny pratel a rodiny, ve tri rano, prisli kamaradi svedkyne, prinesli fantastickou hudbu - a ta se rozlehala az do dalsiho vecera celym sousedstvim, kteri ( ti soused) se ma pak nakonec opili taky. Tancovalo se vsude, v pokojich, v predsinich, na dvorech a zahradach. ;)

Takovi jsme byli.

( Ale mozna vlastni pohreb si konecne vychutnam. Nejradeji bych si usporadala sama,usnula sladkym spankem az do pristi karmy).

«     1    2   »