Carbon Fullerenes & Nanotubes

rubrika: Prezentační koutek


Zhruba před osmi lety jsem vytvořil prezentaci o fullerenech a nanotrubičkách. Dávám ji tady jako první pokus o založení prezentačního koutku. Po kliknutí na kterýkoli odkaz skrývající se pod názvem kapitoly by se vám měla objevit prezentace v PowerPointu. Pokud vás teoretické podrobnosti fyzikálního pozadí nezajímají, tak první kapitolu přeskočte.

Lucifer


nanotube.jpg

Physical Background
Forms of Carbon
Fullerenes
Nanotubes


komentářů: 6         Komentáře (6)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Lucifer
6
Lucifer 26.02.2012, 14:14:14
Astro, v Mozille to funguje, jak popisuje Axina s tím, že mě se hned po zmáčknutí "otevřít" prezentace otevře. Předpokládám, že kdo nemá PowerPoint, tak se mu to asi neotevře. Předělávat tuhle prezentaci na video by bylo během na příliš dlouhou trať.

5
Astra (neregistrovaný) 26.02.2012, 13:45:25
Nechci se do toho montovat, protože tomu houby rozumím, ale nebylo by možné dát tam pro začátek jen nějaké "koukadlo" pro novicky, aby se člověk zorientoval, jak na to? Jinak díky Luciferovi, bude to asi docela pěkná věc. Už se těším ! Koukám se v Mozille a funguje to bezva. A ta Zeměkoule je senzační ukazovátko!!!!

Axina
4
Axina 26.02.2012, 13:31:33
Jdu přidat 4. komentář Usmívající se

Jen malý návod pro spuštění prezentace:
1. Zobrazí-li se okno s dotazem "Chcete soubor otevřít nebo uložit?", klikněte na tlačítko "Otevřít".
2. Spustí se aplikace Microsoft PowerPoint. Klikněte na horní liště na záložku "Prezentace".
3. Na této záložce klikněte (zcela vlevo nahoře) na ikonku "Od začátku".

Jinak máš, Lucifere, můj obdiv k tvé práci. Rozumím tvým prezentacím jen z malé části. Ještě jsem si je nespustila všechny.

Lucifer
3 Poznámka
Lucifer 26.02.2012, 00:45:14
V Nanotubes chybí Carbon arc synthesis a ve druhé části je první obrázek zmršený.

Lucifer
2 Poznámka
Lucifer 26.02.2012, 00:44:37
Jak a zda vůbec se vám prezentace objeví, záleží na prohlížeči a jestli váš počítač či prohlížeč to umí. Já mám PowerPoint nainstalován a v Opeře se mi to otevře stejně, jako bych si to spustil z počítače, v Internet Exploreru se to otevře přímo v něm a v Google Chromu se to neotevře vůbec.

Lucifer
1 Poznámka
Lucifer 25.02.2012, 23:36:04
V originálu je pět kapitol. Poslední je krátká a není pro tuto prezentaci důležitá. Druhé dvě jsem musel rozsekat na několik částí - velikost souboru, který mohu na bloguje uploadovat, je totiž omezená. U těchto kapitol je více velkých obrázků.

«     1     »