Kterak zde publikovat

rubrika: Slovo Neviditelného čerta


Nesouhlasím s vaším názorem...

 

Lucifer


Místo úvodníku jsem díky poslednímu vývoji nucen učinit následující poznámku.

 

Na základě plebiscitu a především názoru autora napadeného úvodníku jsem dospěl k závěru, že se tady zatím nic mazat nebude. Svůj názor na idolovy osobní výpady samozřejmě neměním. Založil jsem novou rubriku, kde by se měly objevovat populárně poučné eseje. Podmínkou uveřejnění je jakákoli absence bulváru, osobní asertivity vůči komukoli a politického šrotu. Humorná nadsázka je naopak vítána.

 

K idolovi:

 

Obdržel jsem text na úvodník. Ačkoli obsahuje po mém soudu zajímavý náhled na jistou zde nedávno probíranou tématiku (nic světoborného ale čertem akceptovatelného), v prvním odstavci se autor želkrišna dopouští stejného faux pas, pro které byl nominován na likvidátora diskuzí. Nehodlám ten text nijak ořezávat, ale pokud mi autor pošle - na všude zde uvedenou emailovou adresu, ne jako vzkaz na blogu - text opravený, bez jakýchkoli impertinencí na jakoukoli osobu, jsem ochoten ho uveřejnit.

 

V případě tohoto autora si nicméně vymiňuji následující podmínku: a to, že si nadále odpustí jakékoli osobní výpady. V opačném případě, pokud mne dožere, tak bez ohledu na plebiscit, uplatním svoje právo na závěrečné slovo na mém blogu.

 

Neviditelný čert je otevřen jakýmkoli názorům s tím, že si bude vybírat podle svého zaměření. NČ není určen k bulvárnímu potlachu. Ne že by si hrál na nějakého intelektuála, který se štítí hlasu lidu, ale na tohle jsou jiné blogy a jiná fóra, kterým čert nehodlá ani v nejlepším slova smyslu konkurovat.


komentářů: 1         Komentáře (1)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

1 Luciferovi
idol (neregistrovaný) 18.03.2010, 08:42:07
Vážený Lucifere, když jsem si včera skutečně prvně pročítal tento tvůj blog, zaznamenal jsem výpady na svou nickovou identitu jmenovitě ze strany Mildy a Honzy v "Čertím poklábosení" /jejich neasertivní komentáře o mně se vyskytují přibližně okolo pořadového čísla 100/. Z uvedené skutečnosti jsem odvodil své určité právo, zde přiměřeně reagovat, jakož i na tvou annonci k Mildově úvodníku, ve které se sám zmiňuješ o "idolech". Nemyslím, že jsem tím překročil vůči komukoliv hranice "dobrých mravů" a že bych Mildův úvodník nějak napadl, avšak přirozeně akceptuji, že k posuzování přípustnosti příspěvků jsi tady kompetentní právě jen a jen ty. V uvedené souvislosti, pls, mi pouze dovol přátelsky uvést, že pokud budou podmínky vyžadující striktní absenci osobních výtek uplatňovány jednostranně pouze na mne a nikoliv stejně na druhé, dělo by se tak na úkor mého smyslu pro spravedlnost a pochopitelně bych se tomu nehodlal vystavovat. Protože někde se zde sám zmiňuješ o svém nesouhlasu s tím, když se z někoho dělá "psanec", tak věřím, že chápeš, co mám zmínkou o spravedlnosti na mysli. Uvítám opravdu velmi, když budeš tak laskav a své dnešní úvodní sdělení o odpověď na naznačenou nezodpovězenou otázku, zda stejná pravidla budou u tebe platit pro všechny, či nikoliv, doplníš. Možná to bude zajímat i některé diskutéry. Děkuji.
PS Prolog svého úvodníku k Vincentu van Goghovi jsem ve smyslu tvého požadavku upravil a poslal dle pokynu. Oceňuji, že další podmínkou jeho zveřejnění není nějaká "světobornost", kterou mu, v souladu s tvým názorem, opravdu nepřisuzuji. Domnívám se pouze, že aspoň někomu by mohl poskytnout alespoň nějakou dílčí zajímavost k Vincentu van Goghovi, popř. k malířství.

«     1     »