REKLAMA

rubrika: Vinárna U Čerta


Naše firma INFERNO LTD (InterNational Fabled and EteRNal Organization, Logistics Transportation Distribution) vyvinula inteligentní nábytek FUF (Furniture User Friendly).

 

Lucifer


Nábytek je vybaven čidly a mikropčítači, vyhodnocujícími váš pohyb tak, aby nábytek stačil uhnout, kdyby hrozilo, že se o něj chystáte uhodit. Kromě pohybu snímá nábytek také váš elektroencefalogram (EEG), takže dokáže rozeznat, kdy se jedná o situaci kolizní a kdy o užitkovou. Proto kupříkladu nehrozí, že by vám těsně před usednutím uhnulo křeslo nebo kredenc, když si do ní jdete pro hrnek na kafe.

 

Dále bychom ještě chtěli upozornit na naší Homeopatickou Restauraci (HR). Z bohaté nabídky stojí za povšimnutí například homeopatické ďábelské tousty a k tomu výborný homeopatický pekelný ležák. V naší Homeopatické Cukrárně (HC) určitě neztloustnete. Doporučujeme kupříkladu homeopatické rakvičky plněné homeogriliášovým krémem na kopyta.

 

Na závěr bychom vás chtěli pozvat do naší Homeopatické Erotické Kavárny (HEK), kde můžete se svým partnerem zažít neobyčejně vzrušující homeopatický sex. Koitus partnerů je založen na vzájemné výměně jedné tělesné buňky. Podle toho, z které části těla buňka pochází, rozlišujeme různé homeopatické koitální polohy. Podrobný popis poloh i s bohatými ilustracemi můžete najít v Homeokamasutře, která je v každé HEK volně k nahlédnutí, jakož i k zakoupení.


komentářů: 0         Komentáře (0)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_