66666

rubrika: Vinárna U Čerta


Vzhledem k dnešní příhodě s autobusem odcházím předčasně usednout do vinárny U Čerta. Abych se uklidnil a uvedl zpět do legračního stavu, předkládám text, který jsem stvořil, abych se podělil o pět šestek.

 

Lucifer


Blíží se okamžik, kdy se na počítadle objeví pět šestek, což představuje ďáblova služebníka se dvěma hvězdičkami, čili poručíka. Ďáblova důstojníka, ďáblova poručníka.

Evidentně to nastane dřív než v roce 2012, kdy má nastat konec světa. Což pochopitelně a jak jinak bude mít na svědomí Ďábel, známý pod nickem Lucifer alias Padlý anděl. Kam padl, popřípadě na co je padlý, toť nanebevzatá otázka, tedy do Pekla padlá. Není ovšem vyloučeno, že se v roce 2012 objeví šest šestek a poručník by byl povýšen na nadporučníka. A až padne sedm šestek, tak ďáblův kapitán do pekla hodí ručník, což by eventuálně mohlo nastat v roce 2121. Nejspíš vás asi nepřekvapí, že sečtením všech cifer v tomto roce vypadne jedna šestka a tímtopádem vše započne odznova.

Kdo sem naklepe pět šestek, má v pekle rezervovanou místenku v jedničkovém kotli devil


komentářů: 0         Komentáře (0)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_