Sabbath Bloody Sabbath

rubrika: Vinárna U Čerta


To bych nebyl čertem, natožpak neviditelným, abych si tu někdy nezabubnoval na dveře vedoucí do pekel devil

 

Lucifer 


Už jsem je delší dobu neposlouchal, doplul jsem do zcela jiných končin, ale faktem je, že jsem je kdysi poslouchal. Do češtiny jsme si to přeložili asi takto:

Sabat blady Sabat
ukradli mi kabát
boty trenky k tomu
půjdu nahý domů...

Inu byla to psina a Sabati se na nás vrhali ze všech možných končin, jenom ne z těch legálních. V televizi, v rádiu či v Supraphonu dávali pouze normalizační oblbovačky a sračičky. Časem jsem se naučil poslouchat i jiné věci, no a potom padla normalizační opona a vše bylo všude kolem, i z nekonečna, k dostání. Jen v té televizi či v rádiu hrají furt na stejnou notu. A tak se vás pokusím, alespoň na chvíli, vrátit zpět do těch časů. Pokud vám to bude připadat příliš morbidní, slibuji, že to napravím zítřejším úvodníkem.

 


komentářů: 1         Komentáře (1)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

1 poklona
hosnedl (neregistrovaný) 25.12.2010, 13:07:17
Příteli,

vzala mi nostalgie, zavzpomínal na Sabbathy a hodil je do vyhledávače. Naprosto jste mi nadchnul. Sabbath bloody Sabbath nás v mých 17 ohromilo takovým způsobem, že se z toho v naší lokalitě na dlouhou dobu stal uznávaný pozdrav. Příchozí pravil Sabbath - druhý odvětil bloody - z tohoto pohledu krásné časy.

Takže

sabbath

«     1     »