Tíseň

rubrika: Vinárna U Čerta


Dneska mě přepadla nějaká tíseň. Rozhodl jsem se, že vám k tomu pustím jednu píseň.

 

Lucifer


O tísni se v ní nezpívá, ba právě naopak: když si ji poslechnete, tak vaše jakkoli případná tíseň zmizí. Pochopíte, jak snadno se lze zbavit jakékoli tísně, když se včas zaposloucháte do tísni nevěnované písně.

Když však budete mít pocit, že vám tíseň chybí, například z důvodů ryze masochistických potřeb, pusťte si nějakou jinou píseň, nejlépe v podání bulvárem vydatně oprašované celebrity (případně celerbrity), a rázem zjistíte, že Leopold von Sacher-Masoch vám nesahá ani na paty.

Vesele si svou zaslouženou tíseň vychutnejte a vše dorazte do nebe volajícím poučením, že v každé příslušným celerbritem servírované písni můžete dosáhnout nekonečně mnoho tísní.

A když se dostatečně ukojíte a pocítíte do nebe volající potřebu si od superstar tísně na chviličku odpočinout, zmáčkněte dole čudlík (ne na mobilu nebo na dveřích tramvaje či vagónu metra) níže uvedené písně bez tísně.

Neboj neboj
to nic není
to je jenom
panák na uklidnění

 


komentářů: 0         Komentáře (0)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_