Nowhere Man

rubrika: Vinárna U Čerta


Pan Nikdo

Lucifer


Nikde jsem nebyl, nikoho nepotkal a nic mě nenapadlo. Když jsem se na sebe podíval do zrcadla, tak slepý, jak jen bylo možné, jsem neviděl ani sebe. Přesto jsem tu zpátky a v zrcadle vidím pana Nikoho, se kterým se loučím a kráčím někam jinam.

devil

 


komentářů: 2         Komentáře (2)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Lucifer
2
Lucifer 04.07.2011, 17:26:42
Zdravím do NYC. Já už jsem zase zpět na druhé straně Atlantiku. Nowhere Man je z desky Rubber Soul, kterou považuji za počátek jejich nejlepšího období. Po ní příšel Revolver a Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. Dobré je i Abbey Road, ale už tam byl cítit jejich rozchod. Nowhere Man zazněl také ve filmu Yellow Submarine (viz video), který jsem za totáče viděl v jednom menším kině. Yellow Submarine mě tehdy fascinovala a dodnes se k ní někdy vracím.

1
Miloš (neregistrovaný) 04.07.2011, 16:23:48
Pěkná píseň hezky dokumentující, kam se Beatles posunuli od počátečního She loves you (yeah, yeah, ...). Připomněla mně navíc, že zde v NYC nesmím zapomenout navštívit památník Johna Lennona.

«     1     »