Břeclavské labutě

rubrika: Vinárna U Čerta


Písnička je krátká, ale citově velmi prolnutá. Video je dost mizerné, ale svým způsobem vlastně také něčím zvláštním prolnuto. Jako bychom tu píseň poslouchali s pohledem přes deštěm smáčené okno směrem do Břeclavi.

Lucifer


Poslouchám a nevím, co bych k tomu ještě mohl říci. Asi nic. Anebo zde aspoň ocituji ten komentář, co je pod videem na YouTube hned nahoře: "Co písnička, to pohlazení. Jarku, ani netušíš, kolik lidí děláš šťastnými."

 


komentářů: 2         Komentáře (2)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

2
EvaO (neregistrovaný) 19.04.2012, 07:07:51
Labutě by se dali "zapasovat" i kamkoliv jinam, ale Jarek je stálice, která nezklame nikdy. Na řece Moravě máme v UH taky labutě...

Axina
1
Axina 18.04.2012, 22:37:20
Morfogenetické pole je zase jednou aktivované. EvaO se o Břeclavi okrajově zmínila na ČPK včera večer a dneska ráno. Lucifer publikoval ve 20:13 Břeclavské labutě v podání Jarka Nohavici. Nevšimla jsem si toho. Programovala jsem a jen občas jsem na NČ zkontrolovala rubriku Nové komentáře. Ve 21:23 jsem poslechla vnitřní nutkání dát na ČPK link na píseň "Za starú Břeclavú" v podání Jožky Černého.

«     1     »