Šílenství doby III

rubrika: Pel-mel


A zase to praštěné téma. Snad vás to napotřetí neunaví.

 

Lucifer


Skoro denně se dočtu, že se někdo omotal automobilem kolem stromu a není vyloučeno, že stromoví motáci budou přibývat, a tak se to denně dočtu několikrát. Zdá se, že to ani nezávisí na věku, nicméně ženský zřejmě mají přednost. No aspoň něco kultivovaně galantního. Dnešní řidička, která se omotala kolem stromu Peugeotem 306 u obce Trnava na Třebíčsku, měla 47 let a více se už želkrišna nedožije. Krátce před tím to dopadlo velmi podobně, ale řidička byla mladší. Starší nebo mladší, zkrátka šlapou na to, co to dá. Buď jsou duševně mimo, nebo tu duši jim už konzum zkonzumoval, a nebo si myslí, že jsou v počítačové hře a když hodí kopyta, tak si vemou další život, a když jim životy dojdou, tak to restartují.

Na vlakových kolejích to běží podobným stylem. Nedávno šli dva hošíci po kolejích, přijel vlak a jednoho poslal do věčných lovišť. Prý to byl fotbalista z druhé ligy. Že by chtěl ten vlak faulovat? Ne, na kolejích se našla sluchátka. Nejspíš si pouštěli do hlavy duc, duc, duc, bum, bum, bum, a pak to zkusili do vlaku. Také rád poslouchám, i když bušit si do hlavy nenechám. Při práci mi tichounce zní klidná a povzbudivá hudba, buď z internetového rádia, nebo z databáze mých empétrojek, večer si někdy pustím cédéčko. Denně potkávám mraky jedinců se sluchátky připlácnutými k palici. Poslouchají duc, duc, duc, bum, bum, bum od rána do večera a možná i v noci. Asi nic jiného nepotřebují, protože myslet sám, bez cizích konzumních nášupů, to musí asi moc bolet. Praštit se do hlavy o strom nebo vlak bolí jenom chvilku. Do té chvilky je nám fajn.

Co, kdo a jak vygeneroval v lidských myslích tenhle úžasně praštěný způsob zažívání, toť otázka. Jisté je, že naši dávní předkové tenhle problém neměli. A když měli, tak velmi rychle vyhynuli, což logicky odpovídá Darwinové evoluční teorii. Tehdy však o tom rozhodovala hlavně příroda. Dneska však máme k dispozici takovou techniku, že dokáže některé praštěné jedince zachránit, a ti se pak mohou vesele rozmnožovat. Ba co je ještě horší: i ti, kteří se narodili nepraštění, se velice rychle praští. Také moderní technika. Ne, neříkám, že moderní vynálezy jsou naším zlem. Odpověď bude asi kapku jinde.


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

3 Moderní technika nás nezachrání
Mgr.Milda (neregistrovaný) 11.10.2010, 20:53:47
jak si myslí řidiči, přecházející z Trabanta na VW. Všechny ty ABS a jiné zkratky nedokážou nahradit kontakt pneumatiky s vozovkou. Bezmezná důvěra v tyto elektronické anděly strážné zabíjí. Někdy si myslím, že před ABS jsme bývali opatrnějšími, nebylo, na koho ten průšvih svádět.

2 Ještě
aida (neregistrovaný) 08.10.2010, 15:23:08
že nemám řidičák...

Lucifer
1
Lucifer 08.10.2010, 11:39:56
Další řidička dnes ráno převrátila automobil na střechu:
http://www.novinky.cz/krimi/213599-po-narazu-do-stromu-se-ridicka-nemohla-dostat-z-prevraceneho-auta.html
Asi si přečetla můj úvodník ]Mrkající

«     1     »