Babizna a Kolafa

rubrika: Pohádky


Multipohádka. Každý komentátor se může připojit k jejímu pokračování.

Astra


elfka2.jpgBabiznu představovat netřeba, ale Kolafa, to už je jiná. Je to zvíře? Je to člověk? Je to nadpřirozená bytost? Kolafa je vždycky tím, čím chce sama být. Nebo jak se jí to hodí do krámu. S babiznou se seznámily náhodně, jak to tak bývá, a seznaly, že to seznámení může oběma přinést prospěch. Zejména babizna si mnula ručičky...

Babizna měla ráda klid. Potřebovala ho pro rozvoj svého nitra, které, ač neviditelné, zcela opanovalo její nálady. Poslední dny se každé ráno v převleku za Miss 2010 vydávala do sídlištní sámošky, kde pod záminkou koupě dvou rohlíků a poloviny litru mlíka, zpoza kontaktních čoček v sytě bleděmodré barvě, přímo rentgenovala mladíka, sedícího u kasy. Líbil se jí totiž. Vypadal nezkaženě a pro její plány byl ten pravý. Kolafa, která mezitím spala na křesle v příbytku babizny, v podobě předoucí kočičky, a samozřejmě věděla, co se kde děje, vytahovala a zatahovala drápky, jako by trénovala. Na co asi taková kočička může trénovat?

 


Komentář autorky:
Toto je začátek pohádky. Dávám k úvaze zdejším davům, jestli by se nechtěly připojit a psát pokračování. Mohla by to možná být i legrace..... zároveň nevím, jestli to není blbý nápad. Takže se ptám majitele této reality, jak se ptal i Lenin - Co dělat? Krok vpřed či dva kroky vzad?

 

Odpověď majitele této reality:
Nápad vskutku velmi báječný.


komentářů: 70         Komentáře (70)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 2 »

Lucifer
55 Anno
Lucifer 30.10.2011, 19:03:13
Co vás vede k tomu se tady tak pitomě ztrapňovat?

]:-O

54
Anna Kopecký (neregistrovaný) 30.10.2011, 18:37:20
Fíhá, to je dobrej guláš, šapó. To je dobře, že je ende, vypadalo to, že z Kory se vyklube pussy whipper, Kája nenajde G-spot, ona mu ušmikne johnsona a poté ho umlátí paličkou na maso.

Axina
53
Axina 30.10.2011, 15:14:25
[52]
Děkuji Angioletto. Jsem ráda, že jsem měla inspiraci Usmívající se

52
Angioletto (neregistrovaný) 30.10.2011, 15:08:28
No páni, tak na tohle fakt nemám. Vždy jsem si myslela, že mám dostatek fantazie, ale prdlačka. Klobouk dolů, Axino. Jen jsem doufala, že babizna zůstane obyč čarodejnicí, ale toto není jen tak obyč příběh. No,ne? Usmívající se

Axina
51
Axina 30.10.2011, 14:32:50
[50]
Díky moc Usmívající se

50
Astra (neregistrovaný) 30.10.2011, 14:26:44
Axino, sqelý!!!! Gratuluju! (Taky jsem měla v úmyslu nechat Kolafu sežrat pavoukem. Kopulace bych se asi nedopustila, abych nebyla případně nařčena z erotického dusna, spíš bych nechala Babiznu padnout k zemi.Pravděpodobně by to byl infarkt ze vzrušení. Krásná smrt). Jste krásně epická, to já nedokážu. Tak ještě jednou - díky!

Axina
49
Axina 30.10.2011, 14:10:35
Byla opět bezměsíčná noc. Expediční letoun Kolafy pilotovaný jejím kolegou Afalokem zaujal příhodnou pozici nad lesem. Pokud všechno dobře dopadne, nikdo z nadřízených se nedozví, že jeho nedbalostí na planetě málem přišli o velmi drahý testovaný vývojový typ androida s mimořádnými schopnostmi. Stupeň utajení 13. Ani Kolafa neznala pravý důvod mezipřistání před 585 jednotkami palubního času. Byla přesvědčena, že na planetě zanechávají běžný typ jednoúčelového robota určeného k analýze hornin, který po dokončení práce a předání dat vzhledem k tomu, že planeta je obydlena, zanikne autodestrukcí. A teď se Kolafa dokonce domnívá, že objevila formu života, která je rovněž schopna měnit svůj vzhled. Nesmysl! Co by ale taky jeden mohl očekávat od ženské... Znechuceně se zavrtěl v křesle. A nespíš ještě doufá, že za to bude povýšena!
S jistou nechutí si vybavil situaci před 85 jednotkami palubního času. Android byl vysazen na nevýznamné planetě. Dostal přesné pokyny ke sběru dat. Hlavním předmětem testů však bylo využívání jeho nové revoluční schopnosti měnit vzhled. Podoby místního hmyzu android sice nebyl schopen dosáhnout, ale podoba vyšších obratlovců také není k zahození. Test dopadl dobře. Stačilo androida opět vyzvednout na palubu...
Kdyby se tehdy Afalok společensky neunavil koncentrovaným resveratrolem, byli by již touhle dobou na zpáteční cestě k domovské planetě. Android poslušně zaujal správnou pozici k vyzvednutí. Po té, co k akci nedošlo ani na desátý pokus, přepnul se do automatického režimu. Bohužel byl nadán vysokým stupněm samostatného rozhodování. Od místa výsadku se vzdálil prakticky na druhou polovinu planety. Vzhled měnil podle vlastní úvahy. Jehla v kupce sena...
Dnes byl Afalok připraven. Resveratrol nahradil nikotinem, který netlumí, ale pomáhá koncentrovat. V rozmezí 20-24 hodin místního času by mělo dojít k odmaskování androida. Již dlouho jsou androidi naprogramováni tak, aby v okamžiku případné kopulace nebyli schopni udržet virtuální podobu. Protože takový android je sice dobrá věc, ale v důležité chvíli by měl člověk vědět, co skutečně má v posteli... Až ten okamžik nastane, bude možné androida resetovat a stáhnout zpět na palubu.

Kora se vláčnými pohyby zbavila oděvu. Charlie se snažil zaměřit na ní pohled, ale dařilo se mu to jen na krátké chvilky. Byl by se toho vzrušujícího přeludu rád dotknul, ale nemohl. Byl připoután k posteli. Kromě omámení cítil i stud. Byl úplně nahý. Kora nad ním zaujala pozici nepřipouštějící pochyby, co bude následovat. Vzpomněl si na malou krabičku v kapse jeansů. Jak byl naivní...

Místnost proťal zelený paprsek. Zastavil se nad rytmicky se pohybující Korou. Pohyb ustal. Charlie, kterému se již z hrdla dral slastný výkřik, pootevřel oči. Na jeden šílený okamžik zahlédl, že se nad ním sklání bytost bez vlasů, se strnulými rysy robota. Místo okouzlujících modrých očí minaturní videokamery. Pak omdlel.

Afalok spokojeně zkontroloval, že android je bezpečně uskladněný a v režimu spánku. Pak se rozpomněl, že musí ještě vyzvednout Kolafu. Znovu zaměřil paprsek do obydlí. Na jakoukoliv reakci bylo pozdě. V celém objektu byli jen dva živí tvorové. Muž na posteli a mimořádně velký exemplář pavouka, který se právě zakousl do své oběti.
To není špatné řešení, pomyslil si Afalok. Odpadne tak spousta vysvětlování. Kolafa už teď věděla příliš. V duchu se ušklíbl. Takže přece jen bude povýšena. Bohužel pro ni in memoriam. Ztrátu člena posádky ponesou nadřízení lépe, než ztrátu androida, který bude mít bezpochyby strategický význam ve válečných konfliktech.
Připravil se k odletu. Na poslední chvíli ho napadlo, že muž přivázaný k posteli nemá šanci dovolat se pomoci. Dnes byl pro Afaloka dobrý den, udělá dobrý skutek. Zaměřil laserový paprsek do obydlí a precizně přeřízl všechny čtyři úchyty, kterými byl Charlie připoután k posteli.

KONEC

48
Astra (neregistrovaný) 30.10.2011, 10:55:48
Tak mě ještě napadlo, kdyby se vám už nechtělo s Kolafou obcovat, že to nějak zaříznu, aby byl konec. Ale někdo by měl vymyslet nějakou novinu.Napište návrhy.

47
Astra (neregistrovaný) 30.10.2011, 07:02:20
(( Doufám,Áčka, že už přemýšlíte nad dalším tématem. Babizna i s Kolafou už jdou zvolna do kopru, je zapotřebí znovu si brousit drápky!! )) Úžasný

Lucifer
46
Lucifer 29.10.2011, 23:19:31
Nástup Mimozemšťana v roli voyeura na scénu je už více než nezbytný ]Mrkající

Axina
45
Axina 29.10.2011, 23:07:52
[44] Naopak. Teď už jsou napnuté minimálně 2 špagáty.

44
Anna Kopecký (neregistrovaný) 29.10.2011, 22:57:22
[43] takže mám povolit napnutí špagátu... ;)

Axina
43
Axina 29.10.2011, 22:53:43
Ještě včera jsem viděla sice trochu krkolomné, ale možné vypointování a logické uzavření příběhu. Ovšem mimozemšťan v roli voyeura je nad mé síly Usmívající se

42
Angioletto (neregistrovaný) 29.10.2011, 19:38:24
(Dnes, když jsem si všimla, že si na můj konferenční stolek sedla moucha, bez rozmyšlení jsem vyhrkla " Kruci, Kolafa!" Mám obavy, že žádná moucha už nikdy pro mě nebude jen obyčejnou mouchou. Pro všechny případy jsem s ní udělala krátký proces.)

41
Astra (neregistrovaný) 29.10.2011, 18:58:59
(Prvky sci-fi jsou představeny hned na počátku, poutání partnerů není zase až tak maso či sado, jsou známy daleko ostřejší metody. Není však nutno respektovat. Jde pouze o přivedení děje ke konfliktu).

«   1    2    3  4  5   »