Salvador Dalí

rubrika: Prezentační koutek


Salvador Domènec Felipe Jacinto Dalí i Domènech, Marquis de Púbol byl významný katalánský malíř, který se proslavil svými surrealistickými díly. Rád dělal neobvyklé věci jen proto, aby upoutal pozornost, což občas unavovalo jak jeho obdivovatele, tak i jeho kritiky. Dalího díla jsou proslulá překvapující kombinací bizarních snových obrazů s prvotřídním kreslířským a malířským projevem. Dalí nacházel inspiraci v pracích starých renesančních mistrů. Největší kolekci Dalího prací lze nalézt ve Španělsku – v muzeu Dalí Theatre and Museum v katalánském Figueres.

 

Astra


 

salvador_dali_exhibition.jpg

 

Prezentace - Salvador Dalí


komentářů: 6         Komentáře (6)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

6
goldfly (neregistrovaný) 30.03.2013, 17:50:24
akorat ze nektere veci nejsou vubec od DalihoZamračený

Axina
5
Axina 01.03.2012, 20:13:48
[4] Věřím. Ale osobně nemám moc ráda amatéry. V žádné oblasti lidské činnosti. Výjimku snad tvoří jen radioamatéři a amatérští astronomové Usmívající se Bylo by zajímavé zkusit si takovou prezentaci vytvořit, ale patrně ne dost dobré pro tento web. Prezentace, které zde budou uvedeny, jsou vytvořeny lidmi, kteří mají v této činnosti zkušenosti. Nejde jen o zařazení obrázků za sebou. Kompozice prezentace musí být promyšlená, podbarvená vhodnou hudbou apod.

4
Milo?š (neregistrovaný) 01.03.2012, 19:47:35
Pěkná rubrika.
Dnes si můžeme podobné prezentace vytvářet i sami, stačí na stráce Googlu (tj. www.google.cz) zvolit Obrázky a zadat příslušné heslo. Pro Daliho se objeví desítky (možná stovky) obrázků. Ty se dají rozkliknout na větší a pak přenést do prezentace v PowerPointu.

3
Astra (neregistrovaný) 01.03.2012, 19:39:07
(1) Axino, dík za moc pěkné uvedení. Taktéž Lucifer je machr. To nám budou lidi závidět!

2
EvaO (neregistrovaný) 01.03.2012, 18:33:39
Krásná prezentace, taková nadpozemská, plná fantazie. Tento koutek bude určitě
přínosem. Snad naláká i další diváky. Tak mě napadlo, že by někde mělo být uvedeno, že prezentace jsou výběr z toho nejlepšího, co po netu chodí. jakože nejsme žádné béčka ...

Axina
1
Axina 01.03.2012, 18:02:18
Březen jsme zahájili důstojně a krásně - první uměleckou prezentací v Prezentačním koutku. Mám radost Usmívající se První příspěvek je od Astry, největšího subdodavatele prezentací. Mám od všech, kteří mne prezentacemi zásobují, svolení k výběru videa. Budu se snažit citlivě střídat žánry a autory-přispěvatele. Všem zúčastněným a samozřejmě Luciferovi patří velký dík.
Technická poznámka: Pokud bude prezentace rozdělena na více dílů (a to asi většinou bude), spustíte v Microsoft PowerPointu přehrání každého dílu tak, že kliknete na záložku "Prezentace" a pak na ikonku "Z aktuálního snímku".

«     1     »