Světová pohoří I - Evropa a Asie

rubrika: Prezentační koutek


Prezentace obsahuje na 40 snímků nejvyšších hor a štítových sopek Evropy a Asie. Namátkou uveďme - Mount Blanc (Francie), Vesuv (Itálie), Etna (Sicílie), Olymp (Řecko), Matterhorn (Švýcarsko), Ararat (Turecko), Fudži (Japonsko), Mount Everest (Nepál), Hindúkuš (Afghánistán), Nanga Parbat (Pákistán). Poznámka: nezapomeňte si zapnout reproduktory.

 

EvaO


 


komentářů: 8         Komentáře (8)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

8
EvaO (neregistrovaný) 03.03.2012, 23:28:04
(7) Díky za odpověď a dobrou ...

Lucifer
7
Lucifer 03.03.2012, 22:51:32
[6] Týká se to jenom Neviditelného čerta, ne odkazů mimo něj.

6
EvaO (neregistrovaný) 03.03.2012, 22:47:01
(2,3)Já jsem byla ráda, že se sem ta pěkná prezentace dostala. Ani jsem nepřemýšlela, že to není na celou obrazovku. Vlastně až po vaší diskuzi jsem se proklikala na celou obrazovku (3). Takže díky vám oběma, myslím, že je to úplně v pohodě. Hezké sanitární dny (končící i začínající). Jen se zeptám ještě na tu Zeměkuličku (dále Gaia). Ukazuje se tu Plzeňský kraj. Prostě- to co se tam ukazuje, se týká např.i NP-nezávislé diskuze? Prostě všech sekcí, co se tu nabízí?

Axina
5
Axina 03.03.2012, 22:38:04
[4] Vřele souhlasím Mrkající

Lucifer
4
Lucifer 03.03.2012, 22:35:42
[3] Bude se na tom pracovat, ale jak jistě víš, den má želkrišna jen 24 hodin a některé z nich musím věnovat jiným činnostem ]Mrkající

Axina
3
Axina 03.03.2012, 22:29:38
Lucifere, nebuď dotčený. Neřekla jsem, že mne to znechutilo. Jsem jen zmlsaná tím, čím každý příjemce prezentace poslané mailem jako 1 soubor .pps.
Všichni víme, že jsi obětavý a vynalézavý a děláš pro web maximum.
Chtěla bych poznamenat, že roztažení prezentace na celou obrazovku není u mne (používám Internet Explorer) triviální. Full sceen se nenabízí. Musím udělat na obrázku dvojklik, přejít na youtube a teprve tam se nabídne zcela vpravo dole pod obrázkem ikonka maximální obrazovky.
Všimni si, že ten, kdo by mohl mít výhrady, tj. EvaO, mlčí. Takže problém mám zřejmě jenom já. Příště si připomínky dvakrát rozmyslím. Spokojen?

Lucifer
2
Lucifer 03.03.2012, 22:19:50
Abych tady mohl dát původní prezentaci v Power Pointu, musel bych ji rozsekat na drobné kousíčky přijatelné velikosti. Každý z nich by obsahoval pět obrázků a začínal by stejnou písní od začátku. Síla prezentace by byla ještě mnohem více narušena, ba přímo totálně rozrušena. Věnoval jsem tomu celý půlden svého sanitárního dne a nakonec jsem dospěl k tomu, že jediná dostupná možnost je konvertovat pps na video. Zkoušel jsem několik možností a nakonec se mi podařilo nainstalovat jeden převodník. Až najdu jiný, kde zmizí "evaluation copy", tak to zaměním.

Podle mne je video lepší než prezentace v Power Pointu a navíc řeší problém s uploadem větších souborů na bloguje. Každý elementál si to dokáže roztáhnout na celou obrazovku. Jestli tě má úporná půldenní snaha znechutila, tak ti děkuji za pochvalu. Chtěla jsi to tady mít dneska, a víc se v daném čase a v daných možnostech nedalo udělat.

Axina
1
Axina 03.03.2012, 17:33:04
Lucifere, já vím, že tě nepotěším, ale tohle není ono. Chápu tvé důvody - velikost souboru s prezentací. Soubor jsi neumístil na bloguje.cz, ale dal jsi ho na youtube.com. Otevření prezentace je možná trošku snazší, ale člověk musí zase kutat na tom, aby byl obraz přes celou obrazovku. A strašlivě tam ruší to "evaluation copy".
Síla prezentace je v ničím nerušeném zážitku z videa přes celou obrazovku s doprovodem hudby. Prezentace Salvador Dalí je perfektní. Tohle je - promiň -jen zprostředkování informace, ne zážitek.
P.S. Jestli provedení prezentace změníš, pak smaž i tento můj komentář.

«     1     »