Veselý konec starého roku a začátek nového roku

rubrika: Slovo Neviditelného čerta


Jak už to bývá, mám za úkol se nějak důstojně s vámi rozloučit na sklonku skomírajícího roku (dle našeho kalendáře) a ruku v ruce se svým čertím doprovodem vás přivítat v kolíbce roku nového. Zase se nám narodí nové dítě, a za nějakých dvanáct měsíců jako stařeček přenechá místo dalšímu dítěti. Tak už to chodí. Někteří si u zadnice bouchají petardy, jiní se snaží utopit své dojetí v obrovské číši alkoholického moře, jiným stačí rychlé špunty a jiným zase kompletně se na tento dle nich přitroublý šaškec vykašlat. Těm posledním docela fandím, ale má nevyléčitelná závislost na některých společenských tradicích, z nichž se i přes veškerou neoblomnost pokusím v nadcházejícím roce vyléčit, mě nutí své důstojné rozloučení a přivítání de facto téhož zde performovat (ne perforovat – i když vlastně asi též).

 

Lucifer


Na úvod silvestrovského rozbatolení (rozjuchání) čili rozloučení s čímkoli vám předkládám hádanku v podobě kvízu. Zde je snímek, který jsem pořídil v jistém čase na jistém místě a za jistých okolností.

 

 

Otázka zní: Co je na tom snímku?

 

Na výběr máte tyhle možnosti:

 

1) Drahocenný suvenýr v podobě sklenice obsahující místo již vypitého zprvu trpkého vína mužský symbol Karla čtvrtého zakoupený na hradě Karlštejn během letních radovánek.

2) Fantasmagorická performance sexuálně neukojené novogotické umělkyně perfor(m)ující konceptuální umění zakoupená v troskách hradu Karlík během letních radovánek.

3) Moje ruka se sklenicí dopitého vína, v níž se optickým klamem zračí svinutý slunečník v podobě něčeho úplně jiného, na což jsem momentálně myslel, na zahrádce hotelu Kokořín nedaleko hradu Kokořín během posledních letních radovánek.

 

Pokud jste odpověděli číslem tři, tak jste na správné adrese. Pokud ne, tak je to jedno, jelikož všechny tři odpovědi spolu souvisí tak nějak ruku v ruce.

 

Vzhledem k tomu, že jste silvestrovský kvíz zvládli s neskonalou nonšalancí a dokonalou kompetencí, kooperací a kontemplací, můžeme přejít přímo k přivítání novoročního batolete.

 


komentářů: 8         Komentáře (8)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Lucifer
8
Lucifer * 01.01.2018, 00:00:03
Goodbye the old year

https://www.youtube.com/watch?v=997IBML6unM

Nevinný

Lucifer
7
Lucifer * 31.12.2017, 23:06:12
Všem kráskám v nesnázích přeji s téměř hodinovým předstihem snazší vkročení do nového roku.

Luboš Pospíšil - Kráska v nesnázích

https://www.youtube.com/watch?v=nMPaKoOfKUk

Úžasný

Lucifer
6
Lucifer * 31.12.2017, 21:35:00
Jasně, mefi, tady je ještě jedna:

YES - Owner of a Lonely Heart

https://www.youtube.com/watch?v=SVOuYquXuuc

Nevinný

mefi
5 Kdepak, jedná se o zápůjčku
mefi 31.12.2017, 20:12:50
.
mefi pouze sleduje žurnál The Daily Galaxy; Předmětný obrázek se objevil už v roce 2015.

Pochází z imgkid.com a je volně k použití všem.

Ano, Internet je studnice. Stačí jenom hledat, i když je někdy třeba projít hromady odpadků, ale i to patří k věci.

Internauti jsou vlastně novodobí bezdomovci či spíše prospektoři:

https://youtu.be/TnudRuVaZhk

Když mají štěstí, narazí na web jako tento (NČ)!

Mrkající

Stella
4
Stella 31.12.2017, 18:23:27
Připojuji se k důvtipnému přání Tahitinu, neb lépe bych to nikdy nenapsala. Drze si tedy půjčuji!
Mefi tu péefku vytvořil moc pěkně!

Sejděme se tedy ještě příští rok zdrávi, případně
i svěží! Hlavně: živí!
Usmívající se

Lucifer
3
Lucifer * 31.12.2017, 18:05:09
O prvním obrázku jsem pochyboval. Styděl jsem se, ale nakonec jsem stud překonal. Druhý obrázek byl jasný už od osmého prosince. Dostal jsem ho v hromadném emailu pf 2018 od mefiho. Okamžitě jsem věděl, že tu bude na Silvestra. mefiho jsem s tím obeznámil. Souhlasil a sdělil, že až na jeho pf 2018 dole vpravo, je celý obrázek z magazínu Galaxy Daily, který zmenšil a obdařil oním pf. Poté mi poslal několik dalších variant různých velikostí téhož. Jedna z nich se objeví po rozkliknutí Úžasný

2
Tahiti (neregistrovaný) 31.12.2017, 13:07:57
Jsem sprosťanda, nejdřív jsem pomyslela na jedničku, potom na trojku jenže jsem netušila, že ta krásná ruka je tvoje, Lucifere. Mávám ti svojí též krásnou ručkou, jakož i všem, co se tady vyskytují.
Poslední den roku je krásný, slunce svítí, nebe azúro a dvanáct stupňů. Tedy v Praze.

Před mnoha lety - asi třicetipěti bylo teplo stejné. V lese u Domažlic se tenkrát vyrojili komáři, v domněnce, že je jaro. A podnikali milostné reje. Ovšem velice se sekli, neboť do rána všechno opět promrzlo.Jednu se rojíš a další den je všechno jinak. Takže si na to dávejte bacha. Jak se říká - život je změna, jen se musíme naučit ty změny zvládat. To vám přeju nejen do roku osmnáct, ale i nadále dále! S vyplazeným jazykem Mrkající

1
xxx (neregistrovaný) 31.12.2017, 10:03:59
Smějící se

Ale ten rok s osmičkou bude nejspíš zrcadlem onoho novodobého osudového osmičkového roku. Zaděláno na to je vydatně.

Nemysleme na to dnes, sotva co ovlivníme.

Na zdraví a na podobné vtípky!


«     1     »