Výzva

rubrika: Slovo Neviditelného čerta


Prší, občas zahřmí a meteorologové tvrdí, že to hned tak nepřestane. A je to dobře, protože žíznivá země si vodu žádá. Je neděle, obvykle nic nedělám, ale tentokrát přicházím s výzvou.

 

Lucifer


Vyzývám:

  • Kohokoli, kdo má potřebu sepsat něco zajímavého a chce se s tím s někým podělit, ať to pošle na Neviditelného čerta na níže uvedený email v jakémkoli formátu.
  • Kohokoli, kdo má firmu a chce mít na Neviditelném čertovi reklamu, ať mě kontaktuje emailem nebo telefonem.

 

K prvnímu: Byla tady řada přispěvatelů, občas se stávalo, že jsem zůstal sám. Zdá se, že tak tak stalo zase. Nesnáším osamělost. Jsem schopen sepsat soustu věcí, inspirace a imaginace mi nechybí. Nechci ale, aby se z Neviditelného čerta stal jenom takový můj deníček – za tímto účelem jsem ho před deseti lety nezakládal.

 

K druhému: Oslovuji pouze menší firmy a živnostníky. K podnikatelům tohoto druhu mám velkou úctu. Dovedu si představit, co všechno musí zařídit, aby svou živnost udrželi alespoň jakžtakž. Přitom často bývají svým klientům mnohem přínosnější než firmy velké, natožpak nadnárodní korporace. Domnívám se, že bych jim skrze Neviditelného čerta mohl být alespoň trochu nápomocen. Nejen vloženou reklamou, ale i svými články.

 

Email: zardanus@seznam.cz

Telefon: 737 527 339


komentářů: 0         Komentáře (0)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_