Rekonstrukce (Někdo tady řádí?)

rubrika: Slovo Neviditelného čerta


Na Neviditelném čertovi se dějí divné věci. Jako by tady řádil nějaký skřítek. Začalo to v dubnu tohoto roku, kdy zmizel skoro celý Neviditelný čert. Správce NČ ho po mém upozornění rekonstruoval a vše se zdálo být zase v pořádku. Jenže ono to není ani teď. Skřítek nedá pokoj a maže především mé příspěvky. Jeden nebo dva jsem si smazal sám, ale od dubna je řada takových, které zmizely bez mého přičinění. A tak v nejbližších dnech bude docházet k jejich resuscitaci.

 

Lucifer


Zaznamenal jsem, že zde zmizelo několik mých příspěvků. Nejdříve jsem si všiml, že chybí Alzheimerovo blues v Poetickém koutku. Mělo se nacházet mezi Sedmou cestou a Malušenkou. Odkaz na něj jsem dával v mnohem pozdějším příspěvku Sametová (V zapomnění). Tehdy fungoval, teď to vypadá takto: Článek neexistuje! Poté jsem zjistil, že v Archivu chybí příspěvky z ledna a února 2010.

 

Nejdříve počkám, co mi na to řekne správce NČ. Pokud obnoví vše, co zde chybí (mimo ten jeden nebo dva mnou smazaných), rekonstruovat a resuscitovat NČ nebudu. V opačném případě ano. Kupříkladu Předjarní II atp. Rekonstrukce prvních dvou měsíců po vzniku NČ je jiný oříšek. Je to historická záležitost a byla tam řada zajímavých komentářů. Pakliže správce NČ tuto část neobnoví, učiním částečnou reminiscenci, ovšem bez těch komentářů.


komentářů: 2         Komentáře (2)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

2
K predchozimu: (neregistrovaný) 29.07.2020, 00:13:31
Jestli tady nekdo timto stupidnim zpusobem radi, tak to musi byt naprosty cvok nebo nicotny hajzlik, sorry. Nemuzu prijit na motiv, co z toho ma?

1
K predchozimu: (neregistrovaný) 28.07.2020, 20:50:35
Mozna je to naivni dotaz, ale : to se neda zjistit, vystopovat ? Nejake stopy prece ten mazac musel zanechat. ? Moc by me zajimalo, jak muze nekdo, kdo nema pristup a nebo dokonce povoleni k mazani "nepohodlneho", , zlikvidovat a mizikovat clanky a prispevky.

«     1     »