Ticho

rubrika: Slovo Neviditelného čerta


Je tady nějaké ticho.

Lucifer


mimozemstanlucifer.jpgNenechte se znechutit a věřte, že Čert to přežije. Tohle idiotské řádění nějakého úchyla bude brzy ukončeno. Buď to bloguje vyřeší, nebo se Čert přemístí na jiné již vyhlédnuté místo, na čtvrtou úroveň. Už jsem to zažil několikrát a vždycky jsem se vrátil v lepším a obohacenějším stavu. Naposledy se to stalo právě na Čertovi, kdy jsem upadl a dva měsíce zmizel do naprosté neviditelnosti. Teď to proběhne mnohem rychleji.

Není vyloučeno, že za to nemůže nějaký úchyl, ale nějaký výpadek bloguje, se kterým si, jak se zdá, už nějakou dobu nemohou poradit. Na základě mnoha indicií však tuto variantu začínám považovat prakticky za nepravděpodobnou. Nebudu to dále rozebírat, protože by to byla ztráta času, kterou bych tomu úchylovi zcela zbytečně věnoval.

Ať už je ten úchyl jakéhokoli druhu, pro pořádek dodávám že třeba i ryze technického, jedno je jisté: Vždycky se najde řešení a co Čerta nezabije, to ho posílí. A tím si buďte zcela jisti.

neviditelny_certik.gif


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

3 Děkuji,
Ludmila (neregistrovaný) 27.03.2012, 07:35:35
máte výtečný blog a doufám, že najde své čtenáře a diskutéry bez zásahu psychopatů.

Lucifer
2
Lucifer 25.03.2012, 14:38:10
Jak jsem si všiml na NP - Nezávislé diskuzi, tak i tenhle můj druhý průzkumný výstřel se neminul účinkem. Poslední kamínek zapadl do mozaiky a není už nad čím bádat ]Mrkající

Axina
1
Axina 25.03.2012, 01:38:08
Napsala jsem těchto pár vět EvěO v ČPK, ale myslím, že neuškodí je dát i sem:
Víme, že když už se člověk dostane na web NČ, je svízelné přecházet mezi jednotlivými stránkami. U bloguje není záruka, že se s problémy rychle a úspěšně vyrovná. Buď jde o poddimenzování HW nebo o neschopnost rychle a účinně se vypořádat s destrukčními SW praktikami. Nastal čas zajistit webu důstojnější prostředí pro existenci. Pracuje se na tom.

«     1     »