Osud je malůvka, vítr ji pomačká

rubrika: Vinárna U Čerta


pečená brambora zmoklého pasáčka - pasáčka

 

Lucifer


Celé odpoledne mi v hlavě zněla jedna píseň a já si pořád nemohl vzpomenout, jak se jmenuje. Text jsem si vybavoval jen zvolna a teprve až jsem narazil na refrén, pochopil jsem, jak se jmenuje - Osud. Kdoví zda máme svůj osud nalajnovaný a kým anebo čím. Nebo si ho lajnujeme sami, nebo obojí. Tady naleznete lyriku a dole si ji můžete poslechnout.

 


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

3
Ludmila (neregistrovaný) 12.11.2010, 15:11:44
No myslím,že něco jako trest za bezpráví,které někomu činíme dříve nebo později přijde.Možná si to ani neuvědomuje,když je trest malý.O velkém trestu začínáme přemýšlet,proč se nám to přihodilo.Co jsme komu udělali.Zamysleme se nad sebou,možná na to přijdeme.

2
Honza (neregistrovaný) 12.11.2010, 11:11:33
pro mne je Karma stále nejvíc pan Karel Macháček a jeho výrobky. A k osudu, Lidko, snad je to jako se vším, dycinky něco mezi zmíněnými krajními polohami. Jakýpak tresty, normální život ... a přírodní zákony. Ty sou jednou pro vždy stvořený, kdo si rozbíjí vo něco hubu, tak prostě nerespektuje něco silnějšího než je von sám.

1 Mám Nohavicu ráda.
Ludmila (neregistrovaný) 11.11.2010, 20:53:56
Co je osud,co je to karma?Stejné otázky a na které nemáme odpověď.Máme osud ve svých rukách,můžeme ho změnit anebo je daný a veškerá naše snaha je marná.Jsme trestáni za něco,co jsme provedli v minulém životě?Pak svému osudu neunikneme.

«     1     »