Dřív jinam nejedem

rubrika: Vinárna U Čerta


Trubadůrská

 

Lucifer


Každému, kdo navštívil Neviditelného čerta a je už trochu unaven čtením podnětných informací z fyzikální a umělecké oblasti, nabízím v čertí vinárně, kromě skleničky čertího vína, malé relaxované zamyšlení nad tím, jak od hradu ke hradu putujem. Složte své virtuálně znavené virtuální tělo do virtuální lenochodky, usrkněte z virtuální číše virtuálního čertího vínka a opatrně, leč smysluplně se zahloubejte do strastiplného vývoje svého života a pokuste se, alespoň v náznaku, najít odpověď na otázku, ze kterého hradu a proč jste naposledy vypadli, a do kterého a proč se momentálně dobýváte. Jako miniaturní slovní návnadu předkládám kratinkou citaci s mnou zrovna pročítané knížky:

Někteří teoretičtí fyzici chtějí věřit, že vesmír je elegantní - a on moc elegantní není. Zde je takový a jinde onaký. Je to stroj Rubeho Goldberga. Rube Goldberg je americký karikaturista navrhující mimořádně složité "stroje" k provedení velmi jednoduchých úkonů.

A k tomu si pusťte Plíhala, tím evidentně nemáte co ztratit devil

 


komentářů: 0         Komentáře (0)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_