Chtít chytit vítr

rubrika: Vinárna U Čerta


Letní finále bylo na jeden den přerušeno, přechází bouřka, prší a fouká vítr. A tak jsem si řekl, že bych ho už měl konečně chytit.

Lucifer


A nebo se alespoň pokusit. Třeba se mi ho nepodaří chytit ani teď. Pokud ne, tak to zkusím, jakmile se zase objeví. Jen tak foukat ho přece nenechám. Nebudu sedět se založenýma rukama. Ani nepovedené pokusy nejsou marné - alespoň nás mohou poučit, jak se příště pokusit lépe. V každém případě je třeba nepřestávat věřit, že ten vítr dřív či později chytíme.

 


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

3
Miloš (neregistrovaný) 20.08.2011, 00:18:55
Já tuto skupinu nijak zvlášť neprožívám, vím jen, že jsou snad z ValMezu a zpěvák se jmenuje Fiala. Na druhé straně, když na ně narazím, poslechnu je až do konce.

Lucifer
2
Lucifer 20.08.2011, 00:00:25
Vladimír Merta s tím má společného to, že je jejím autorem, textu i hudby. Originál v původní kvalitě jsem však na YouTube nenašel, jsou tam jenom nějaká pozdně živá vystoupení či co, ale není to to, co jsem znal už před mnoha lety. Takže verze M@Z je asi nejlepší ]Usmívající se

1
Miloš (neregistrovaný) 19.08.2011, 23:56:29
Hudba je celkem pohodová, přiměřená textu.
Co s tím ale má společného Vladimír Merta? Texty?

«     1     »