Čertí poklábosení


Komentáře (16192)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 142 »

Lucifer
14509
Lucifer * 29.01.2018, 00:51:04
KOMEDIOMAT - Dabing - Pán prstenů

https://www.youtube.com/watch?v=HujJnYgLlxU

Úžasný

Lucifer
14508
Lucifer * 29.01.2018, 00:26:10
Nemocná společnost vyvolila svého reprezentanta

http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin-honzak.php?itemid=30918

14507 Ale ano Stello,
Starý kocour (neregistrovaný) 28.01.2018, 23:30:00
- je to přesný popis. Ale jenom částečný, skutečnost je barevnější. A taky - píšeme už rok 2018.
===
Při těchhle úvahách vždy vzpomenu na tátu, který se přátelsky bavil se sudetskými Němci, sousedy. Němci, kteří ho šoupli do koncentráku. Protože \"Ti to nebyli!\" Jistěže, k sabotáži ho donutili čeští komunisté. Naši. Koncentrák byl jen nutný důsledek.

Nebo vzpomenu i na sebe, jak nesu malé Rusce ve osamocené ve velkém činžáku vánoční cukroví - i když jsem zažil \"přátelskou výpomoc\". Protože ona to přece taky nebyla. Byl to její táta? A může za to ona?
Nesnáším něco jako dědičnou vinu. Nebo vinu, která se dá vykoupit jen smrtí a zahrabáním viníka za hřbitovní zdí. Vina není věc bezrozměrná. Má svou velikost neboli váhu.
===
Na druhé straně: Něco jako národní povaha existuje. S ruskou korepetitorkou jsem se dohodl, že mi bude psát maily s požadavky rusky. Abych si procvičil školní znalosti. Když jsem jednou nerozuměl jedné větě a požádal o českou formulaci, tak se divila. Musel jsem jí zřetelně říct, že nejsem Rus a Ostrava není Petrohrad. Ale pochopila a omluvila se. Její děti poznáte už jen podle příjmení, jsou to už Češi - křestním jménem i povahou. Nicméně mají velmi dobré znalosti ruském kultury.
===
Když tak čtu, co říká Herr Juncker, Macron nebo Schutlz, najednou mi z toho ční lehké pohrdání těmi ubohými vidláky z východu. Slovanská verbež. Je na ně třeba zvýšit hlas, aby si moc nevyskakovali. My na západ od Aše jsme přece ta \"echt kultura\". Kulturtrégři.
===
Nemám o obyvatelích Kotlinky, já, podivná středoevropská směska ani iluze, ani jimi nepohrdám.
Když byla možnost zmizet ven, tak jsem to propásl s myšlenkou, že to nebude trvat dlouho. Pak už nebyla dost dobrá příležitost.
Ale nenapadlo by mě nikomu emigraci vytýkat. Že utekl. Na druhé straně - když tu nežijí, tak ať neradí, nesoudí, nejsou žádní \"lepšolidi\" -
vlastních máme dost.
(Nenarážím tím na Zuzanu!)

Je to trapné a omšelé konstatování, ale všechno souvisí se vším. Nerozhodný

Stella
14506
Stella 28.01.2018, 22:37:48
"Kotlinka":

http://www.neviditelnycert.cz/blog/pel-mel/2395-o-shovivavosti.html

A ještě článek "S tím národem, jenž je tak čistý, jasný..."

14505 St. Kocour:
Zuzana (neregistrovaný) 28.01.2018, 21:06:28
https://zpravy.idnes.cz/cesi-zahrnaici-vezeni-vazba-statistika-2016-fg4-/zahranicni.aspx?c=A180125_105835_zahranicni_ert

Clanek uvadi Cechy zijici v CR, ale pachajici kriminalitu venku.

Nemam pocit, ze jste arogantni. Jak jste na to prisel? :) Mam pocit, ze mate ukotveny nazor a nehodlate ho menit, beru na vedomi. ;))

14504 2 Zuzana &
Starý kocour (neregistrovaný) 28.01.2018, 20:32:35
Jen pár poznámek:
* K situaci tu mi tam se pochopitelně vyjadřují mnozí. Otázkou je, nakolik jsou jejich názory relevantní. Máme svobodu. Komentáře (diskuze) raději nečtu.

* Opravdu máte dojem, že jsem arogantní? Pak pardon.

* Podstatné jsou počty imigrantů tu a Čechů žijících tam. Někdy mám pocit, že polovina českých kriminálníků už opustila Kotlinku a řádí venku. Ale není to statistika, jen trapný pocit.
===
Ale opravdu - nejhorší mi připadá do vzájemné pohrdání a nenávist TADY. Na základě propagandy z obou stran. Ze všech stran. (Nedokážu číst německé "liberální" weby - o ruských platí to samé.) Propaganda mě ne, že nudí, ta mě nesmírně otravuje. Tady na známějších webech je určitá uzavřená parta diskutérů ("jedna hospoda"), kde každý každého zná a jenom se hádají. Pořád o tom samém, názory nemění. Čtení diskuzí třeba na Psu je ztráta času.

14503
Zuzana (neregistrovaný) 28.01.2018, 19:55:30
Drahos se v podstate, pokud jde o immigranty, zachoval u voleb jako rozumny clovek, ktery je schopen zvazit zmenenou situaci. Ta se v v zap. Evrope menila rapidne.

Lucifer
14502
Lucifer * 28.01.2018, 19:23:43
Kde jsou všichni inženýři? Německý postoj k migraci jsou iluze a dva špatné extrémy, říká autor pojmu euro-islám

http://jdem.cz/dsum62

14501
Zuzana (neregistrovaný) 28.01.2018, 19:04:35
Omluva za prekleppy, jako obvykle.

14500 St. Kocourovi:
Zuzana (neregistrovaný) 28.01.2018, 19:03:13
S prvnim odstavcem v (14499) souhlasim. Az na to, ze vidi dopredu jen nekteri, podle meho nazoru.

Ale: St, Kocoure, čtěte ceske komentare dobre. Mnoho lidi na ceske strane si troufa posuzovat americkou situaci zcela bez zabran - a bez prehledu. A to nejsou Americani a nikdy tady nezili. A ze by se v CR nikdo nevyjadroval o cernosskych bourich a cernosich obecne? Vyjadrují se.

Troufam si ze sveho pohledu komentovat (a rikat svuj nazor) na situaci v obou zemich, jejichz jsem obcankou. Situaci v polistopadovem CR sleduju celou dobu, zrovna tak, jako tu \'mistni\'. Domnivam se, ale muzu se mylit, ze taky poznam loutky ( subjektivne), ale poznam I gaunery (podle jejich cinu). A tak se mi Drahos nejevi. Mozna je opatrny a bez zkusenosti (to souvisi).

Zde se, tusim, jedna o vymenu nazoru, nikoliv o svatou a jedinou pravdu. ( A to se tyka i predesle debaty o \'umeni\'). ;)

Arogance se ale netyka jen vzdelancu, ze ne. :)

Mimochodem, vas clanek je profesionalne bez chyby - jen muj nazor. :) Vcetne velmi dobrych postrehu, imho.
A zkusenosti s \'docasnymi pohyby spratelenych vojsk\' mam, bohuzel, taky. :( Proto jsem tady.

A toto: nedavno tady byla debata na tema kriminalitu pochajicich immigrantu. Poslala jsem clanek, ktery dokazuje, ze kriminalitu v jinych zemich nepachaji jen immigrant. Je tam ciselna statistika, kolik Cechu se kriminality venku dopustilo jen v posledni dobe. A to jsou lidi z podstatne civilizovanejsiho prostredi nez z nakeho pochazeji ti nevitani Mehlede k tomu, kolik kriminality je tady v US, treba, pachane domacimi na vlastni pude.

14499 2 Zuzana (i ostatní)
Starý kocour (neregistrovaný) 28.01.2018, 18:13:37
Asi jsem to nenapsal dost srozumitelně. Kdo bude presidentem je marginální. Ale máme tady neblahé zkušenosti s \"dočasnými pobyty\" spřátelených vojsk\" i s \"protektorátem Čechy a Morava\". To za mořem už jaksi nehrozí. Přes USA se nikdo nevalí a nevalil. Tady se to vždycky přes nás přežene - stojíme vždycky někomu v cestě. Vidíme problém dopředu, lépe než jiní.
===
Chtěl jsem spíše vyjádřit smutek nad arogancí vzdělanců, která má stejně silnou odezvu v pohrdání vzdělanci u \"plebsu\". I když se nezařazuji ani tam ani onam (mimo dav), tak tyhle věci dost negativně pociťuji. Ostatně s nafoukanci pracuji skoro půl století. A že jich mezi umělci je!
===
Je pravda, že každé referendum bývá těsné. O čemkoliv. Čert ví proč. (Nenarážím na Světlonoše!)
Posuzovat tohle zpoza oceánu je dost značná odvaha. Je to jako by se tady někdo vyjadřoval o černošských (hispánských?) bouřích. Tady o nich víme prd. Vietnamci, Slováci ani Ukrajinci tu nechodí zapalovat auta.
===
Nejvíc mi ale vadí moje \"červená punčoška\" - manipulace sdělovacích prostředků. Z obou stran: z jedné sofistikovanější, z druhé naléhavější. Nemají si co vyčítat.
===
Najděte si videa o tom, jak chtěli novináři natočit svého kolabujícího (na mol ožralého) kolegu na zemanovském rautu po volbě. Podíval a poslechl jsem si tři různé záznamy - a agresivita novinářů mě opravdu znechutila. Páni světa!
===
\"Kamera za milion...\" Kdybych byl na místě toho zuřivého pořadatele, množná bych už byl v base za napadení. Tomu chlapci bych jednu trhl bez ohledu na následky. Nabob jeden!
Je to opravdu verbež! I když je to jejich povolání a se slušností by daleko nedošli, protože \"lid\" si žádá \"krev\".
Ale stejně...
===
Ad nestrannost: Loutky poznám. Též herce, kteří jen deklamují. To nesouvisí s propagandou, ale s vlastním postřehem.

14498
Zuzana (neregistrovaný) 28.01.2018, 16:09:30
"Zeman has exploited widespread fear of migration among Czechs and worked to portray Drahos as someone who would welcome migrants.

A group of Zeman's supporters commissioned billboards and newspaper ads that called on citizens to "Stop Migrants and Drahos," adding "This is our land! Vote Zeman!""

Nic pevatneho, vic najdete v odkazech niz...
Vyberte si jazyk!

14497
Zuzana (neregistrovaný) 28.01.2018, 16:03:44
http://abcnews.go.com/International/wireStory/czechs-voting-president-test-pro-russia-incumbent-52647279

Jeste zverejnim malou cast toho clanku, prelozit i kazdy muze prostrednictvim prekladace v levem rohu nahore.

14496
Zuzana (neregistrovaný) 28.01.2018, 15:53:00
Netyka se jenom Kotlinky, zde, napr. je situace podobna.

Ale mam z toho pocit - a precetla jsem si i clanek v odkazu zde (14495) i dalsi odkazy a vyroky s nimiz se St. Kocour ztotoznuje,ze St. Kocour taky bije za svuj klub. ;) Zacne objektivne, ale neubrani se tomu.

A jim neoblibeni \'slunickari\' maji taky svoji pravdu, cituju nedoslovne: Drahos se v klicovych debatach bal rict to, s cim puvodne sel do boje jako se svym hlavnim argumentem.

Mozna se bal, protoze na Drahosove \'vitacstvi\' a neoblibe Cechu tehoz stal predvoleni boj Zemanovych lidi, ale imho byl Drahos porad mnohem lepsi kandidat. Precetla jsem si pozorne i odkazy, ktere sem poslal Lucifer. Muj nazor na Zemana uz nevolivnily, jen potvrdily.

A souhlas s nazorem, ze nadeje je v mladych s prehledem. Tady zrovna tak. A v tech starsich s prehledem, kteri jim opakovane predavaji svoji PAMET a zkusenosti.

Jinak - odhalovani na \'cyber.....\' se deje casto v sebeobrane proti utocnikum, kteri k sebeobrane agresivne donucuji a tim nuti napadene k \'odhalovani\' se.. Napadeni se obavaji, ze efekt \'to je bratr toho zavrazdeneho, taky pekny lump\', spolehlive funguje. To se delo vzzdycky, al ted jsou ucinnejsi a rychlejsi prostredky.

14495 Vidím problém jinde
Starý kocour (neregistrovaný) 28.01.2018, 13:05:58
A týká se nejen Kotlinky. Šlápnul vedle

https://stary-kocour.blogspot.cz/2018/01/tak-nam-zvolili-zemana.html#more

«   1  2  3  4  5 . . . . . . . . . .  138  139  140  141    142    143  144  145  146 . . . . . . . . . .  1076  1077  1078  1079  1080   »