Čertí poklábosení


Komentáře (14717)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 84 »


13868
Zuzana (neregistrovaný) 30.10.2017, 16:20:22
Je to dneska e vode.. Úžasný

German a Kelt - oba. Jednoznacne. ;) No, dejme tomu na pul. Mrkající

Viking = any of the Scandinavian pirates who plundered the coasts of Europe from the 8th to 10th centuries

Nebo pirat
nebo Skandinavec

Ti jsou ve vetsine vcetne nejakych izraelskych proudu a jednoho Anglicana ;) a 35% Slovanu.

Dle puvodniho prijmeni dlouho se objevujicim u predku z otcovy strany - Kelt.

Lucifer
13867
Lucifer * 30.10.2017, 16:05:24
Slovo "Úžasný" znamená tohle Úžasný Komentář se mi nepovedl, tak jsem si ho zkopíroval mimo, tady ho smazal a upravený zkopíroval do nového komentáře. Zapomněl jsem na ten smajlík.

Lucifer
13866
Lucifer * 30.10.2017, 15:54:55
Výzkum z roku 2007 dopadl poněkud jinak.

Češi jsou Slované jen z půlky, říkají testy DNA

http://jdem.cz/djpu56

Možná jsme se za těch deset let poněkud promíchali. Úžasný

Když přišli Slované do moravských úvalů a české kotliny, byly tady jen zbytky Germánů, ostatní se přemístili na území, která vyklidili Římané. Kelti tady nebyli nejspíš vůbec, jelikož je Germáni (především Markomani) odsud vytlačili dále na západ. Germáni se s Kelty povětšinou nekřížili, viz třeba Anglosasové v Anglii, kteří Kelty vytlačili do Skotska a Irska.

V článku odkázaném v [13863] se mluví ne o Keltech, ale o German-Celtic group, což mi přijde poněkud nejednoznačné. Pokud se v našich genech skutečně nachází nezanedbatelné procento keltských genů, pak dle mého soudu nepochází od Keltů u nás žijících před příchodem Germánů, ale díky pozdějšímu novodobému mísení evropských národů.

13864
Zuzana (neregistrovaný) 30.10.2017, 15:26:30
Jeste mefi, prehledla jsem vas prvni prispevek, sorry.

Mne by taky nenapadlo listovat v nejakem EZO, ale duveryhodny kamarad nam poslal link i s komentarem.
Jiste, ze nekde v nejakych seznamech jsou opravdovi agenti, spolupacovnici a abonenti,ale to muselo byt stvrzeno pravym osobnim podpisem souhlasu se spolupraci, predpokladam.

A tesne pred sametem meli vsichni nahnano, videla jsem to tady na ceske ambasade atd..Proto taky doslo ke stopeni ruznych corpus delicti, vcetne nasich zdravotnich karet, my proste nemam v CR kde jsme se narodili, kde jsme byli ockovani, lezeli v nemocnici a chodili na stredisko atd.. zadnou zdravotni kartu! Jak se nam pokusili ukrast obcanstvi, tak dokonce i zdravotni zaznamy. Vymazani z mapy!

Jo a ze se po sametu prave ti estebaci a jejich spolupracovnici octli mezi uspesnymi podnikateli je znama vec. Zatim..:)


13862
Zuzana (neregistrovaný) 30.10.2017, 14:59:27
Radeji si prectete o vyzkumech v Masarykove universite, kde probehl vyzkum ceskych predku, pry ze 30% jsou to Kelti, z dalsich 30 germani, z dalsich assi 20% pak Vikingove, na Slovany tak moc nezbyva. ? Udaje neuvadim zcela presne, nemam to po ruce, ale

link mam jenom v anglictine.

13861
Z. (neregistrovaný) 30.10.2017, 14:56:20
Jde o počítačové registry EZO (evidence zájmových osob) a SEZO (sjednocená evidence zájmových osob), které StB dokončovala před Listopadem 89!

Tam mimochodem prd listopadem davali ty registry zajmovych osob silne prokomunisticti a silne protiexulantsti jedinci (vim o nekolika v Brne, Leninova).

To uz je nuda. Ospalý

13860
Zuzana (neregistrovaný) 30.10.2017, 14:42:24
V seznamech, kde jsou udaje o lidech kteri v dobu (data) zaznamu byly uz radu let za kopeckama a tedy porizenem za jejich zady listovat nebudu, zcela kontraproduktivni . ;)

Good luck ;)

Jarek Nohavica udalost s Krylem a spolupraci pred nedlouhym casem sam priznal, to je, o cem jsme psali niz...


mefi
13859 Pokud Vám informace nestačí,
mefi 30.10.2017, 13:37:32
.
tak se můžete přehrabovat a to na vlastní nebezpečí v archívu bezpečnostních složek, a to třeba tady:

https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/
.
S vyplazeným jazykem

mefi
13858 @Zuzana #13857
mefi 30.10.2017, 13:20:16
.
O stránkách www.svazky.cz na:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Stanislav_Penc

V březnu 2009 požádal Stanislav Penc Ústav pro studium totalitních režimů o poskytnutí kopií databází, které Ústav převzal od ÚZSI, BIS, Vojenského zpravodajství, Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva obrany ČR v elektronické podobě. Protože mu Ústav nevyhověl, zveřejnil 7. července 2009 na internetu dvě z databází bývalé StB. Jde o počítačové registry EZO (evidence zájmových osob) a SEZO (sjednocená evidence zájmových osob), které StB dokončovala před Listopadem.

Tolik tedy wiki.

SEZO je aktuálně nefunkční, omlouvám se, že jsem si to neověřil.

Informace jsem čerpal právě z ní. Ale to nic nemění na tom, že jsem tam našel své známé s datem vázacího aktu, jejich zařazením a krycím jménem.

Když je dnes potkávám, nezbývá mi než se usmívat a přitom je pozorovat, jak se zaplétají do vlastních fabulací.

Kousek od mne je v Pardubicích archív, respektive to co z něho zbylo, bezpečnostních složek.

Nikdy mne ale ani nenapadlo, abych jej navštívil jako soukromý badatel a ověřoval si výsledky ze SEZO.

Můj děda říkával: "Čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdíš!"

Nerozhodný

13857
Zuzana (neregistrovaný) 30.10.2017, 11:58:23
mefi:

"Jestli si chcete zkazit náladu, prolustrujte si své známé a přátele.
Já jsem to v náhlém hnutí mysli kdysi udělal.
Na mém pracovišti (a v mém neblízkém okolí), byli v každé lokaci alespoň dva človíčci pozitivní.
A dnes patří mezi těžké byznysmeny, a proto volí ODS nebo Topku."

V mnohem s vami souhlasim a zduraznuji znovu, ze nejsem pomstychtivy clovek a nevolam po sibenicich a kamenech. Taktez nevypoustim "psi". ;) A uz vubec nejsem jako "oni", natoz pak "bolsevicky nesmirliva". Nekdy se ale prilisna smirlivost podoba neochote myslet. Nebudme jako oni byla Havlova vyzva a myslel to dobre ( a to i kdyz "cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysly". Jen jim mel Havel vzit penize, aby to nemeli s tim posametovym rozletem az tak jednoduche. Oni by si ale rychle cestu nasli a Havel to vedel. A c posametovem rozhodovani udelal spoustu chyb, nebyl zkuseny a nekdy v tom bruslil.
Presto, ze nevolam po pomste, nemuzu Nohavicu poslouchat s chuti a dokonce nutit se do toho.
Nekdy me stve espravedlnost, (ano a co svet svetem stoji). Napriklad Marta Kubisova, nadane a charakterni devce. A tvrda, patologicky ctizadostiva Helenka bez espritu, uspesna z rozhodnuti vetsiny. Prikladu je X, vcetne Kryl versus Nohavica. I kdyz Nohavica pozdeji (napred neslany a nemastny) zral jako vino, nez zacal s temi nekonecnymi odrhovackami. Divne stoleti je asi jeho nejzdarilejsi album.

Nahle hnuti mysli neni zrovna nejelepsi radce, ale znovu: kdyz uz jste chtel nachytat sve kolegy na hruskach, EZO neni to spravne misto. Jejich pritomnost v tomto svazku spis svedci o opaku - tj. bolsevik jim neduveroval. Nakonec je tam i Vaclav Havel a vetsina jiste rekne, ze je to proto, ze Havel s nimi v te kobce spolupracoval. ;)

mefi
13856
mefi 30.10.2017, 00:35:28
.
Jaromir Nohavica - Kdo z nás

https://youtu.be/hygSUIdq_FY
.
Ospalý

mefi
13855 Bolševik na to dojel?
mefi 29.10.2017, 23:34:34
.
Dvě věci měl bolševik opravdu zvládnuté:

1. Kádrování
2. Náhrada barev šedí

K bodu prvému se začínáme limitně blížit. Za chvíli se snad i sblížíme na pojmech vina (zločin) a pokání (trest). Kdybych chtěl operovat biblí, tak i tam je uvedeno, že viny otců dopadají na syny až do devátého pokolení; bolševici si to přece sami nevymysleli.

K druhému bodu se raději nebudu ani vyjadřovat. Těm, kterým paměť neslouží selektivně, by se mělo vybavit bolševické na věčné časy.

Nevím, kdo vynalezl heslo: "Nejsme jako oni!" Ale vystihovalo dobu naděje spojenou s odchodem bolševika.

V nejen dnešní době, kdy se bolševici a jejich děti vrátili na piedestal českého veřejného života, nabývá na platnosti Havlovo kontradikované heslo: "Lež a nenávist zvítězí!" Ano, nejen v českých dějinách se cyklicky střídají doby očekávání a zklamání.

Jestli, Vás tedy, Zuzano, mohu o něco poprosit,pak tedy nebuďte tak bolševicky nesmířlivá, jako "oni"

Doba je zlá, ale dobu vytvářejí lidé, a to nejenom tu, obraz které můžete spatřit na obrazovkách debilizátoru.
.

David Gilmour - Wish you were here

https://youtu.be/3j8mr-gcgoI

Ahoj

13854
Zuzana (neregistrovaný) 29.10.2017, 23:11:02
"Evidence zájmových osob StB (EZO)

Ze samotného záznamu v EZO nelze ve většině případů dohledat konkrétní důvod, proč dotyčnou osobu StB evidovala."

Divala jsem se tam uz pred casem: nasla jsem tam jenom ty 'zajmove' osoby, velkou mirou z exilu v onormalizacnich osmdesatych. Overila jsem si to k u zasvecenejsich. Seznam by nemel byt uvaden jako seznam spolupracovniku.. Nekteri lidi to muzou pouzivat k manipulaci..«   1  2  3  4  5 . . . . . . . . . .  80  81  82  83    84    85  86  87  88 . . . . . . . . . .  978  979  980  981  982   »