Hodiny

rubrika: Poetický koutek


Nástěnné

 

Lucifer


Na stěně visí hodiny

Když jim dochází dech

Čekají

Že je zase natočím

Nejsou to kukačky

Přemýšlím však

Že si nějakou kukačku pořídím

Myslím ptáka

Anebo papouška

Kterého naučím mluvit

Abych slyšel nějaký hlas

Když vůkol vládne ticho

Jen ty hodiny tikají

 

Asi je zastavím

Kdo má to sypání času

Pořád poslouchat

Vždyť je to o ničem

Hodiny si prostě tikají

A mě se nechce tikat s nimi

Viset s nimi na stěně

V bezedném tichu

Asi si pořídím flašinet

Hodím do něj kačku na žvýkačku

A on mi bude hrát

Co budu chtít slyšet

 

Někdy mám pocit

Že už nic slyšet nechci

Snad jen šumění vodopádu

Jenž teče z vodovodní trubky

Když každé ráno snídám

Jednohubky

 


komentářů: 21         



Komentáře (21)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 2 »

Lucifer
6
Lucifer * 11.06.2023, 10:48:26
Kukačka obecná - kukání

https://www.youtube.com/watch?v=ZXdZZAf0AU0

5
K predchozimu: (neregistrovaný) 10.06.2023, 16:35:54
E. Novotny 10.6.2023 16:17
Neposlete-li dokument ceske sprave soc. zabezpeceni doporucene a nejlepe proti jejich podpisu, ztrati se. Mne tnto rok uz dvakrat a jednalo se dva stejne notarsky overene dokumenty. V me bance z toho sili a ptaji se proboha co tam je za byroktraticky blazinec? Odpovim umele zadrzovani mych penez za nez berou uroky. Aha.



J. Černý 10.6.2023 16:24
To by se v USA nestalo!

reagovat
nahlásit příspěvek

E. Novotny 10.6.2023 16:27
Mne ne. Nikdy. Tady kolem techto veci zadna byrokracie ani zadrzovani neprobehlo, naopak spousta iniciativy vzesla prave od am. gov.



E. Novotny 10.6.2023 16:32
A zkuste na to tzv.' soc. zabezpeceni' zavolat a pokud vubec dostanete operatora, casto ne, tak telefonat probehne podobne jako v te Luciferove psych. lecebne. Usmívající se

Pricemz na spojeni cekat veky a penize jen litaji.

4
K predchozimu: (neregistrovaný) 10.06.2023, 16:19:30
Neposlete-li dokument ceske sprave soc. zabezpeceni doporucene a nejlepe proti jejich podpisu, ztrati se. Mne tento rok uz dvakrat a jednalo se dva stejne notarsky overene dokumenty. V me bance z toho sili a ptaji se proboha co tam je za byroktraticky blazinec? Odpovim umele zadrzovani mych penez za nez berou uroky. Aha.

3
xyz (neregistrovaný) 10.06.2023, 16:12:15
https://blisty.cz/art/113759-elektronicky-podpis-je-vlastne-k-nicemu.html

Je to tak a jeste hur.

2
xyz (neregistrovaný) 10.06.2023, 14:40:18
Nasla jsem, o hruzo. Úžasný

1
xyz (neregistrovaný) 10.06.2023, 13:30:33
Podobne pocity - a jeste hur. A jeste mnohem hur...

«   1    2     »