Prosincové čertí hrátky

rubrika: Slovo Neviditelného čerta


A je to tady!

 

Po náročném přemýšlení, které jsem odstartoval po zmateném pohledu na kalendář, když jsem se chystal vypustit Tough boy, mé rozhodnutí konečně dozrálo. Všichni známe to dnes již konzumně profláknuté rčení, že Vánoce jsou svátky klidu. Podle mého soudu je třeba tohle rčení rozšířit na celý prosinec, aby se z něho, jak už je v posledních časech zcela běžné, nestal nějaký konzumně uhoněný prasinec. Pokud vám tohle prohlášení stačí, můžete již klidně vyrazit do svého prosincového klidu. Pokud ne, pokračujte ve čtení tohoto příspěvku.

 

Lucifer


Těm, kteří neodolali a pokračování ve čtení si nenechali ujít, mám několik následujících sdělení:

 

Vyhlašuji Prosincové povídání, rozjímání, básnění a podobné uklidňující čertí hrátky, což jsem v názvu zjednodušil na Prosincové čertí hrátky. Co to znamená. V podstatě to, co jsem již tady naznačil, s tím že většina prosincových příspěvků bude mít takový povídavý, básnivý a podobně orientovaný charakter. Ne všechny, občas sem něco překlopím, převážně z filosofického soudku, plus samozřejmě sem tam nějakou tu výjimku, která potvrzuje pravidlo.

 

A teď přichází to nejdůležitější, které se samozřejmě může minout účinkem, ale za pokus to stojí:

 

Do Prosincových čertích hrátek se může zapojit každý, koho to nějakým způsobem zaujme, a přitom pocítí potřebu sem napsat nějaký příspěvek tohoto druhu. Povídku, pohádku, báseň, zamyšlení atp., kterou pošle na redakční email Zardanus@seznam.cz, nejlépe v podobě Microsoft Office dokumentu či jednoduššího „rtf“, k čemuž můžete přiložit obrázek. Obrázky však nejsou důležité, ani já je sem někdy nebudu dávat.

 

Tenhle prosincový projekt jsem již prodebatoval se Stellou, ona ho zítra započne svým povídáním. Nemusíte se samozřejmě do ničeho nutit, můžete si jen tak klidně nakukovat. Základem čertího prosince je klid, uvolnění a mírumilovnost. Všechny zbraně odložte až na leden. Pokud se neomezíte jen na nakukování - někteří z vás máte samozřejmě své vlastní webové brlohy -, tak vězte, že není třeba, abyste nějakým zbytečným způsobem zápolili se svým příspěvkem do Prosincových čertích hrátek. Žádná soutěž se zde odehrávat nebude.

 

Všem přeji prosincové svátky klidu.

 

devil


komentářů: 2         Komentáře (2)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Stella
2
Stella 04.12.2013, 09:15:52
Dodatek pro upřesnění.
Nedělám si patent na spolutvůrkyni stránek, k nimž jsem se drze přifařila velmi nedávno. Vítám Luciferův nápad, a to proto, že na rozdíl od té přidrzlé výjimky jeden vedle druhého sem vstupují lidé bystří, vtipní, nadaní a vzdělaní. Vím, že v honbě za chlebem se špatně hledá chvíle na něco jiného - ale přimlouvám se: Zkuste to!
Vždyť některé z komentářů samy o sobě stačí trochu rozšířit... A, koukám, že ze slunného jihu už se něco rýsuje.
A ti, kteří se odtud ztratili, možná jen
zabloudili?
Dopřejme Luciferovi malé oddechnutí, však zítra ho čeká pořádná šichta!
P.S. A té šichtě předchází sv. Barbora, tak nezapomeňte.

Lucifer
1
Lucifer * 04.12.2013, 00:36:16
Zde je něco pro zahřátí

http://www.youtube.com/watch?v=95Jv62q-_9s

Nevinný

«     1     »