Pálení čarodějnic

rubrika: Pel-mel


Už je to tady zase na spadnutí. Co? No přece pálení čarodějnic, jež se bude stejně jako každým rokem odehrávat na sklonku posledního dne měsíce dubna, jenž letos připadá na poslední den tohoto týdnu, jemuž se říká neděle. Ačkoli by se v neděli nemělo dělat nic, tedy přinejmenším nic závažného, tak tuto neděli se budou vážit čarodějnice nad plameny půlnočních ohnišť – přesněji řečeno smažit čili pálit. Zároveň přitom nastane první den měsíce lásky, letos v pondělí, jemuž věnoval Karel Hynek Mácha svoji nejslavnější báseň Máj, na jejímž počátku se praví, že nastal „lásky čas“. Jak to skončilo, pečliví čtenáři této Máchovy básnické etudy jistě ví, jelikož se jedná o jeden z nejděsivějších básnických thrillerů či přímo hororů, s nímž nemají šanci soutěžit ani Ptáci od Alfreda Hitchcocka. Lepší je tedy četbu Máchova Máje ukončit hned na počátku, zbytek přenechat sebemrskačským sadomasochistům a věnovat se měsíci lásky na plný výkon.

 

Lucifer


Čarodějnice jsou čarodějové ženského pohlaví a čarodějové jsou čarodějnice mužského pohlaví. Na první pohled by se mohlo zdát, že obě pohlaví tohoto druhu patří tak nějak k sobě, jako jin a jang – že jsou v družném či přímo manželském stavu. Nahlížet do tohoto svazku tímto prizmatem se však nedoporučuje. Už na druhý pohled totiž narazíte na nepříjemný fakt, že na rozdíl od čarodějnic čarodějové pravidelný každoroční žeh nepodstupují. V moderní demokratické společnosti je však nerovnoprávnost ženského pohlaví naprosto nepřípustná.

 

Matriarchální sdružení se sadomasochistickou příchutí Russy Piot vydalo manifest, v němž se na všech řádcích praví, že když už pálit čarodějnice, tak k nim připálit i čaroděje – přičemž obému čarodějnickému pohlaví by mělo být umožněno věnovat se v plamenech ohniště sexuálním orgiím. Když už shořet hned na pokraji měsíce lásky, tak jedině při dosažení absolutního orgasmu.

 

Patriarchální sdružení s příchutí tabáku Phallus Erectus na to zareagovalo antimanifestem, v němž se na všech řádcích praví, že místo pálení čarodějnic je třeba uspořádat jejich slet – přičemž je mezi všemi řádky naznačeno, že jeho členové mají ve svých harémech připraveno dost místa pro migrující čarodějnice. Na závěr antimanifestu je podtrženo: „Když už něco pálit, jak jedině kouřmo“.

 

Homosexuální sdružení bez příchutě Gays & Lesbians limited by shares se k tomu nevyjádřilo, jelikož jeho vedení započalo přípravu First May Pride Parade, což je něco jako specifická forma oslavy Svátku práce v modernějším pojetí.

 

Sebevražedné sdružení Self-slaughter & Murder-yourself začalo shánět otýpky k upálení celého svého členstva v podobě First May Auto-da-fé without any laughter.

 

Vrcholní představitelé Evropské unie začali řešit záležitosti týkající se Witchexit, přičemž někteří si to neustále pletli s problematikou Bitchexit, jež má bezpochyby zcela jiné záměry. Vrcholný představitel Spojených států amerických navázal kontakt se severokorejským vrcholným čarodějem na jihokorejské baterky, aby ho ujistil, že ve svém harému má stále ještě dost místa pro tomahavky, vrcholný představitel Ruska se rozhodl upálit svého nejoblíbenějšího medvěda…

 

No a skutečné čarodějnice se rozběhly do supermarketů, aby si doplnily ledničky, mrazničky a májové botičky.

 

A já? Přečtěte si znovu poslední větu v Perexu.

 

 

devildevildevil


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

3
Tahiti (neregistrovaný) 28.04.2017, 16:16:39
Dívka je pouhá ochotnice. Myslela jsem, že bude něco z tantry.Škoda, tam jsou lepší kousky, než nějaký uspávací šaman.

Lucifer
2
Lucifer * 28.04.2017, 11:53:53
Musel jsem to zhlédnout až do konce, abych se ujistil, že se tam neděje nic nepřístojného. Na nic takového jsem nenarazil a projev hlavní aktérky je vcelku kultivovaný. Mrkající

Stella
1
Stella 28.04.2017, 10:02:45
Smějící se
Konečně do toho někdo šlápl a bojuje za rovnost opomíjené menšiny.
Ale problém byl od prvopočátku v tom, že všechny čarodějnice obcovaly s ďáblem! Jedním. Luciferem.

A tak vznikla politika, světový obchod a popmjúzik. Protože: co s čaroději?

Zajímavé vtípky!
(Lucifere, ty jsi trpělivě zhlédl celé to video?)

«     1     »