Žena

rubrika: Povídání


Podstatou celého vesmíru je žena. Muž je jenom takový přívěšek ženy. Nezbytný, protože bez něho by žena své vesmírné plány nemohla uskutečnit.

 

Lucifer


Ne každá žena je skutečnou ženou. Nezřídka, v poslední době i mnohem častěji, se stává, že se skutečnou ženou nestane. Pokud se tomu tak stane, stane se žena ještě horším přívěškem muži než muž ženě.

 

Skutečná a pravá žena je něco, čehož jsem se jako lidská bytost v podobě ženského přívěšku snažil dopracovat. Už od malých dětských krůčků jsem tomuto záměru, tomuto svému celoživotnímu a nezřídka i jedinému cíli, odevzdával téměř veškerou sílu, jakou může být ženský přívěšek vůbec obdařen.

 

Byl jsem ještě v relativně malém formátu, když si na mně jakási přítelkyně mé mámy pokoušela otestovat sukničku pro svou dcerku, jejíž formát, až na drobné detaily, byl v podstatě stejný jako ten můj. Test dopadl dobře. Seklo mi to. Hůř už se jevil pokus ze mne tu sukničku servat. Nedal jsem se. Cítil jsem se v té sukničce úžasně a se Skoty to nemělo nic společného.

 

Nakonec ten pokus dopadl pro přítelkyni mé mámy dobře, jelikož se jim oběma podařilo sukničku ze mne servat. Drobným chlapeckým krokem s nepřehlédnutelnými dívčími rysy jsem se poté odloudal do svého pokojíčku, abych si tak nějak po žensku poplakal v objetí svých plyšových medvídků.

 

Skutečná žena je podstatou celého vesmíru a já, omylem smontovaný jako její přívěšek, doufám, že jednoho dne celý vesmír po opětovném ošacení v pradávnu z mého bezpochyby ženského těla neurvale servanou sukničkou obdařím tou nejvyšší ženskou bytostí.

 

Všechny skutečné ženy se stanou mými nejdražšími přívěšky, i s těmi ozdobnými mužíčky zavěšenými na svých kyprých ňadrech.

 


komentářů: 3         Komentáře (3)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Stella
3
Stella 28.11.2014, 09:32:51
Zajímavý anekdotický příběh! Kocoura Lucifer neroztrhá, protože by tu pak bylo kocourů celé hnízdo, ale Lucifer se pohybuje právě v té neúvahové rovině.
Kocoure, Kocoure, ta role má se sukní společného hodně moc! Nenechte se zmást! I chůze v sukni vypadá jinak atd.. Hnízdo žena může vybudovat i bez toho vedlejšího, ale - to jaksi není ono.

Astro, ale: bylo. A může být! Ne každému se podařilo, a ne každý nerezignoval.

astra2
2
astra2 28.11.2014, 09:21:53
I muži na sobě nosí přívěsky žen, jen to není tak viditelné. A každé naše pohlaví si většinou dovede najít ten správný, na věky věkoucí slušivý a neměnný. Komu se to zadaří, může si hrdě připnout metál. Vedle už jen slabě chrastících přívěsků to ocenění přezáří všechno. Někdy ale bývá osud nemilosrdný. Nechává nás tady samotné. Záleží však jen na nás a na naší vypěstované touze. Člověk hledá věčně. Kdo nehledá, nenachází. Ahoj

1 Několik nesouvislostí
Starý kocour (neregistrovaný) 28.11.2014, 01:08:42
Sukně jako symbol? A co takhle žena - matka? To se sukničkou přece nemá moc společného.
Suknička jen cosi zakrývá - ovšem velmi odhalitelně. Zcela programově. Sufražetka je "ne-žena, je to bezpohlavní tvor. Proto je žena v sukni usedlejší, než žena v latexu. Tedy - polatexovaná žena na lovu. Tam je suknička spíše na na obtíž.

Takže životní role(!) určuje, co (kdo) je nebo není žena. Ne suknička. Ne džíny. Ne drahá "omítka" na tváři. Ne nikáb. Ne hidžáb. Ne minibikinky. Dokonce ani ne to, kdo je čím přívěskem. To všechno jsou - podle starých kocourů - jen vedlejší jevy.

Doporučená literatura: Robert Merle - Muži pod ochranou.

A teď mě Světlonoš roztrhá... Mlčící Usmívající se Smějící se

«     1     »