UFO a mimozemšťané

rubrika: Pel-mel


V poslední sérii týkající se mimozemšťanů (první část, druhá část, třetí část), jsem se k celé této problematice vyjádřil poněkud stroze. Dnes bych se to pokusil poněkud rozšířit o svou čerstvou hypotézu.

Lucifer


Na počátku jsem skepticky konstatoval, že pokud mimozemšťané vůbec nějací jsou, tak buď jsou mentálně a technicky úplně někde jinde a jejich případné návštěvy si prostě nevšimneme, respektive je budeme vnímat asi tak, jak nás vnímají mravenci, když je pozorujeme; nebo jsou zhruba na naší úrovni, ale v tom případě k nám přes ty kosmické dálavy nemají šanci dorazit. Na závěr jsem pouze zrekapituloval svůj dávný sen o přeletu UFO (nejspíš s mimozemšťany). Dnes tedy skoro s křížkem po funuse přicházím s jednou hypotézou, která mě napadla na základě všeho, co už jsem o tom tady shromáždil, a kterou samozřejmě nemusíte brát vůbec vážně.

V jiné sérii, která se týkala známek galaktické diaspory (první část, druhá část, třetí část), bylo pojednáno o jakési vlně mimozemské migrace. Základem tohoto pojednání je představa, že může existovat galaktická diaspora, tedy něco jako "spojené státy galaktické" (SSG, USG). Za extrémní variantu této galaktické diaspory můžeme samozřejmě považovat i to, že se nejedná o spojené galaktické civilizace, ale o jedinou civilizaci, která naší galaxií postupně migruje, něco jako Prvorození.

Jak se galaktická diaspora šíří, tak tu a tam narazí na ostrůvky, kde vznikají nové civilizace. Nejedná se tedy o jeden přelet kosmickými hlubinami, o jednu kosmickou výpravu, ale o postupnou migraci, k níž není zapotřebí rychlost vyšší, než je rychlost světla. Podotýkám, že ještě může existovat jiná hypotéza, která spočívá na tom, že tito mimozemšťané už objevili fyziku, která to umožňuje a o níž naše současná věda nemá ani páru. V mé zde předkládané hypotéze to však není nutné.

Příslušníci této galaktické diaspory jsou schopni zvelebovat každý příhodný planetární systém, budovat základny i v meziplanetárním či mezihvězdném prostoru, a to způsobem, který naše přístroje nemají šanci odhalit. Jsou zkrátka Neviditelní. Když narazí na nějaký ten malý ostrůvek rodící se civilizace, tak ho zmapují a z toho učiní závěr, kterak se k tomuto ostrůvku zachovat. Do svých plavidel, či vlastně průzkumných sond, které vyšlou na tenhle ostrůvek za účelem určitého kontaktu s příslušníky jeho mladé civilizace, nasadí jako posádku vycvičené tvory nižšího druhu, který se trochu podobá příslušníkům sondované civilizace. Tihle tvorové jsou pro ně něco jako pro nás cvičené opice, ovšem na zcela jiné úrovni.

A teď si to pojďme představit na civilizačním ostrůvku, na planetě Zemi. Sondy sbírají informace a jejich posádka, "cvičené opice", občas kontaktuje pozemšťany. Posádka těchto UFO má k dispozici pro nás neuchopitelnou techniku, ale poněvadž se skládá z pouze "cvičených opic", tak to občas zmrví a UFO se zřítí. Stejně jako když my vyšleme nějakou sondu s nepříliš inteligentními živočichy a ona havaruje, dojde zkrátka k běžně předvídatelné poruše. Pozemšťané, obzvláště pak jejich tajné služby, tu havarovanou sondu naleznou a v ní cizí bytosti, mimozemšťany, "cvičené opice" skutečných mimozemšťanů na mnohem vyšší úrovni. Tak by se kupříkladu daly vysvětlit některá fakta, která hovoří o záchytu mimozemšťanů z UFO a jejich laboratornímu zkoumání, kteří se podobají "cvičeným opicím".

Chápu, že tahle hypotéza může působit poněkud ujetým způsobem, ale je vskutku ještě hodně čerstvá a časem na ní budu ještě možná pracovat. A na závěr této ufologie předkládám jeden dokumentární film, který mapuje historii fenoménu UFO v USA:

 


komentářů: 10         Komentáře (10)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Ludmila
10 Nic není jisté.
Ludmila 23.09.2012, 16:16:20
Na History ve 20.00 je už několik dní pořad o lovcích UFO. Vyjadřují se tam vědci, lidé, kteří UFO viděli a zaznamenali, videa, Bible, kresby významných malířů, komentáře austronautů a pilotů. Nevěřím na ufouny, ale některá pozorování jsou zajímavá a zatím nevysvětlitelná.Kdo ví.

Lucifer
9
Lucifer * 22.09.2012, 21:59:50
Waii, ještě jsem si ten film nestačil celý prohlédnout, ale myslím, že by se tady mohl objevit. Pokud k tomu napíšeš pár řádek a pošleš je na redakční email box Zardanus, zařadím to někdy příští týden do Pel-mel.

Wai
8 jo UFO...
Wai * 22.09.2012, 06:17:35
Poslal jsem Luciferovy link na jeden film z youtube. Až projde jeho "schválením" tak vám ho pošlu také. Je to relativně dlouhy film s velmi zajímavými teoriemi, které více méně byly všechny tady diskutovány. Rozhodně je to změna paradigmatu a relativně optimistický závěr ukazuje jak z té současné "šílené" doby. Jo a autor je mi velmi sympatický, protože má zálibu v aikido (já mám zálibu v tai chi chuan, což je velmi obdobné umění).

Lucifer
7
Lucifer * 21.09.2012, 20:10:35
Tak to vidíte. NASA okamžitě zareagovala na mé pochybnosti o přesunu kosmickými dálavami, a už na tom pracuje:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/279473-nasa-chce-dohnat-star-trek-a-cestovat-vesmirem-nadsvetelnou-rychlosti.html

Úžasný

Astra
6
Astra * 21.09.2012, 14:17:43
Checht! Mrkající Jednu dobu jsem se pohybovala ve smečce kouzelníků a tam jsem poznala taje různých triků. Zase jsem to časem zapomněla, ale vím, že se prostě jen musí vědět, jak na to! A v tom je právě to kouzlo. A tak je to se vším. Když se ví, jak na to, je vyhráno! Samozřejmě ale nesmí chybět kouzlo osobnosti, bez toho to nefunguje! Usmívající se

Lucifer
5
Lucifer * 21.09.2012, 14:17:35
[4] Už jsem na to upozornil pod komentářem číslo [2]


Astra
3
Astra * 21.09.2012, 13:04:10
Levitující předměty jsou moje hoby. Musím si ten zázrak pořídit, zejména, když jsem zjistila, že se na to dají chytat lidi - tedy v mém případě chlapci. No toto! To je div divů!Díky za hodnotnou informaci. Už pro to běžííííím...... S vyplazeným jazykem Ahoj


Axina
1 Magické UFO
Axina * 21.09.2012, 12:44:26
Zcela náhodou jsem narazila na UFO za 150 Kč. No nekupte to! Usmívající se Jakýpak je asi princip triku...?

http://magicufo.cz/

«     1     »