Rekapitulace vzpoury deprivantů

rubrika: Pel-mel


Na sklonku roku se opět vracím k tématu, jehož název Vzpoura deprivantů je převzat ze stejnojmenné knížky Františka Koukolíka. Podstatu této vzpoury jsem tady dokumentoval někdy v polovině minulého roku pod názvem (jak jinak) Vzpoura deprivantů a Deprivanti. Na tenhle jev narážím už více jak deset let.

Lucifer


V mém počítačovém archivu jsem nalezl celou řadu textů, v nichž se deprivanti tak či onak vyskytují, přičemž mnohé z nich zřejmě představují diskusní příspěvky na starém Neviditelném psovi zhruba od roku 2004 do roku 2009. Něco z toho jsem už reprodukoval ve Vzpouře deprivantů a dnes nabízím pár dalších výňatků z těchto textů. První je určitá variace na něco, co se už objevilo ve výše zmíněném příspěvku. Další na to tak nějak navazují. Jde celkem o tři texty napsané v různém čase a každý z nich končí třemi tečkami:


Moderní lidská společnost, která je schopna přežít současnou "Seldonovu krizi", nemůže být multikulturní, ale spíše polykulturní, tj. vycházející z nejrůznějších kulturních kořenů, ale postavena na jeden společný základ, nejlépe na ten, který je už funkčně ověřený. Novotvar polykulturní jsem vymyslel intuitivně pouze do protikladu k zmatečnému pojmu multikulturní. Lidská kultura je jenom jedna - i ty dnešní různé "kořeny" často vyšly z jednoho základu, jako třeba Islám a křesťanství, obojí zároveň čerpalo ze všech předchozích kultur v této oblasti, počínaje Mezopotámií a antikou konče.

Multikulturní společnost v podání neoliberálů znamená, že je možné, aby v jedné lidské společnosti vedle sebe žili lidé, které odděluje kulturní propast. Že je to nejen možné, ale že je třeba tuto propast obnovit tam, kde ji eventuálně zasypala eroze času, abychom nedejbože o nějakou tu "kulturu" nepřišli. Multikulturní ideologie trvá na ideologickém apartheidu, kdy dvě lidské entity, byť by byly sebepříbuznější, jsou odděleny neproniknutelnou zdí dvou vzájemně se popírajících ideologií, např. křesťanství versus Islám. Takové pojetí společnosti vede vždy k fatálnímu konfliktu. Největším zločinem je postavit mezi lidi ideologickou zeď.

Řešením je důsledná sekularizace společnosti, rovnost před Bohem (jakkoli reprezentovaném) a zákonem společnosti. Víra patří do soukromí a jakýkoliv agresivní projev víry či ideologie na veřejnosti budiž pojímán jako xenofobie, rasismus, fašismus, bolševismus atd. Multikulturní ideologové kupodivu tvrdí, že je to přesně naopak, že každý má právo na jakýkoliv projev sve víry či ideologie a obzvláště pak chráněny mají být ty ideologie, které nepokrytě hlásají likvidaci všech "jinověrců".

Věřím, že každá víra odsunuta do soukromí, se dokáže zbavit ideologického nánosu, který ji záměrně staví do konfliktu s jinak věřícími lidmi. Jenom tak může být překonána "Seldonova krize" a může vzniknout moderní společnost, jak o ní pokrytecky blábolí multikulturní neoliberálové, a skončit "babylónské zmatení jazyků"...

Technaři se často tváří jako antiglobalisté a vysmívají se Novákům, jejich konformitě, konzumu, Super Star atd., ale ve skutečnosti jsou stejní a stejně globální. Konformní a tupě konzumní bezmozci. Nevycválané děti svých konzumem, prachami a tupým animalismem postižených rodičů. Puberťáci svých puberťáků. Narvat do hlavy duc, duc, duc, mozek zatemnit drogou a vegetativně masturbovat. Jenom další forma masové nekultury.

No a do toho přichází Islám se svojí rigidní o pár století dozadu posunutou kulturou.

Někteří říkají, že je to válka civilizací, válka kultur, moderní a středověké. Jenomže ti, kdož dnes tvrdí západní kulturu, míří ještě mnohem hloub do hlubin věků než je třinácté či patnácté století, ve kterém je Islám. Hodnoty, které by tahle civilizace mohla bránit, se rozplývají jako pachuť oblbující drogy na jazyku. A tak Islám musí nutně zvítězit. Pád našeho Říma je nevyhnutelný. Civilizace, která je založena na agresivní masturbaci čehokoli proti všemu, která se vrací do prehistorické džungle, nemá proti relativně vyspělému řádu, na úrovni jmenovaných století, žádnou šanci...

Je třeba rozlišovat téma: pubertální revolta je jedna věc, hudba či jakýkoli jiný tvůrčí projev druhá. Beatles, když začínali, nepochybně trpěli pubertální revoltou a vydrželo jim to ještě hodně dlouho. A přesto co zplodili, byla dobrá hudba, kterou si dnes s chutí zahrají i symfonické orchestry. A nebo Mozart - s tím puberta dle mého soudu třískala jedna báseň. A jaký to byl skladatel!

U každého člověka nastává přirozený přechod ze stavu dětského do stavu dospělého v podobě puberty. A že to některým vydrží až do důchodu, je další věc. Přerostlý puberťák je něco jako přezrálé tvarůžky. Taky smrdí, ale už se to nedá jíst.

Pubertální vzpoury mají svoje nezastupitelné místo v přirozeném vývoji člověka a lidské kultury obecně. Všechno však má své meze. Je přirozené, když se dospívající mládež bouří proti kulturním zvyklostem svých rodičů. Kdyby tomu tak nebylo, nebyl by možný vývoj. Není však přirozené, když se tyto vzpoury odehrávají za blahosklonného nezájmu starší generace ve stylu: dělej si, co chceš, hlavně mi nelez na nervy - jak lze dnes zhusta pozorovat.

Jsou to především děti a základním posláním rodičů je předat jim pokud možno co nejvíc z kulturního dědictví předků. Jak s tím naloží, to už je jejich věc, ale pokud jim není předáno nic, tak se pubertální mlácení nestane ničím než mlácením prázdné slámy. Civilizace, která rezignuje na výchovu nové generace, je odsouzena k zániku.

Nechci malovat čertovská graffiti na cizí zeď, ale některé příznaky tohoto úpadku se nedají přehlédnout. Nazývá se to různě, mimo jiné také politická korektnost. Prapodivný vynález zamindrákovaných rozumprdů, který spočívá v tom, že každý, kdo se cítí nějak ukřivděný a je rozumprdy za ukřivděného uznán, si může dělat, co chce, a to i zcela politicky nekorektním způsobem, a ti ostatní musí politicky korektně držet hubu. Je to vlastně taková vzpoura přerostlých puberťáků. Výsledkem je pak vzpoura deprivantů...


Až na drobnou redukci a stylistickou úpravu jsem u žádného z těchto textů nic na jeho obsahu nezměnil. Dnes bych asi něco z toho formuloval trochu jinak, ale podstata by zřejmě zůstala.

Rekapitulaci vzpoury deprivantů z prehistorického období Neviditelného čerta bychom měli za sebou. Z historického období NČ pak s tímto tématem tím či oním způsobem souvisejí, samozřejmě kromě již dvou zmíněných, tyto články:

Psychopatie
Kulturní degenerace
Porucha vnímání reality
Sanitární
Boj o pozornost
Nedělní chvilka nepoezie
Debilizace

Co k tomu ještě dodat? Někdy mám pocit, že deprivanti se množí jako potkani a kromě deprivantství se na nich ještě čím dál víc projevuje odpojení od reality. Jednou, když jsem se o tomto efektu zmínil, bylo mi řečeno, že od reality mohou být odpojeni pouze schizofrenici. Nedávno jsem v černé kronice četl, že nějaká řidička vjela do mokré zatáčky rychlostí něco kolem 150 km/h, což zcela zákonitě vedlo k jejímu omotání kolem nedalekého stromu. Když si ještě představíme, že v daném okamžiku měla k uchu přitisknutý mobil (což není vůbec nepravděpodobné), tak kam se se svým odpojením od reality hrabou schizofrenici.

Netvrdím, že většina lidí se změnila v deprivanty, a netroufám si ani odhadnout, kolik procent naší populace deprivanti tvoří. Poukazuji pouze na to, že tito jedinci téměř zcela ovládli veřejný prostor, od ulice až po parlament. Deprivanti mají jakákoli společenská, kulturní či bezpečnostní pravidla kompletně na háku a mnozí z lidí, kteří deprivantství ještě nepropadli, mají tendenci je napodobovat. Deprivanti se zkrátka zabydleli na všech úrovních a ostatní si hrají na pštrosy, kteří strkají hlavu do písku, ačkoli pštrosi to ve skutečnosti nedělají.

A na závěr ještě jeden postřeh, který se týká deprivantské debilizace jednoho lidem z nejbližších zvířecích tvorů, totiž psa. Ve Spojených státech, ale i v některých jiných civilizovaných zemích existují obytné čtvrti, kde není povoleno vlastnit psa. U nás ho můžete mít prakticky všude a v jakémkoli množství, a nějaké pravidlo, že psi nemohou na veřejném prostranství volně pobíhat a popřípadě být bez náhubku, je považováno za zbytečný žblept, který má většina lidí, nejen deprivanti, kompletně na háku. A mohl bych přidávat další postřehy a další příklady. Rekapitulace vzpoury deprivantů však pro dnešek už končí. Blíží se Silvestr a rád bych přeladil na jinou strunu.


komentářů: 20         Komentáře (20)


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název  (není povinné)
Příspěvek 
PlačícíÚžasnýKřičícíMrkajícíNerozhodnýS vyplazeným jazykemPřekvapenýUsmívající seMlčícíJe na prachySmějící seLíbajícíNevinnýZamračenýŠlápnul vedleRozpačitýOspalýAhojZamilovaný
Kontrolní kód_   

« strana 1 »

Lucifer
22
Lucifer * 04.01.2013, 00:13:08
Netuším skilosi, ale v mém dnešním pelmelu by se mohli poučit. Úžasný

21
t3jd (neregistrovaný) 03.01.2013, 22:05:47
Co myslis Certiku, maj tuseni deprivanti, v kolik hodin zitra, tj. 4.1 otocim klickou ve tvaru T na khaki skrince?
Oni mi tam proste ty uvodniky z >
8.12 Imagine 439 komentu
16.12 R.I.P. A.C.C. 349 komentu
R.I.P. J.S. 19 komentu
a O nás 219 komentu

nevratej, a nevratej.
Ciste jen proto, aby mne nasrali.
Jiny duvod mne proste nenapada.
Mas na to vyjadritelny nazor?
Mnd todle rozum proste nebere

Roman67a
Bře 19th, 2012 at 23:47
Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit | Citovat | #8

Ach jo, Vás dneska popadla podezíravá Reale.

Ale ano, otázky jsou relevantní a proto se pokusím odpovědět:

Těch devět nejsou žádní schovaní za bukem. Je to Admin, Vlk, Ludmila, Milda, Aida, Anna, Soliter, Jindra, M. Zima a já. Je to popsáno v jednom z úvodníků, kde jste psal komentáře, takže jste ho četl.

Pokud máte pocit, že tu někdo něco maže, tak se prosím račte podívat do administrace-komentáře a nahoře je volba koš. Klidně se podívejte co se v koši nachází. To jako redaktor můžete. Možná je těžší přemýšlet a zkusit, než jen tak kritizovat. Jak vidíte, i mazání má jakous takous kontrolu uživateli.

Pokud je nějaký komentář tak mimo jako byl tento, je smazán jeho obsah, tj. není v koši, a vždy je tam uvedeno kdo ho smazal a proč. Račejí se mrknout dolů – ano tak to vypadá.

Každý z nás si v sobě nějaký ten komlex nese, ale tady se bavíme o jednom jediném. Poškozovat ostatní zde nějakým mazáním. To se neděje. Pokud ano, napište jak.

Někdo prostě ty čudlíky mačkat musí. Vemte si, že se mi třeba stalo, že mi přišel email s žádostí o smazání komentářů. Jak byste tohle dělal bez čudlíků?

Ostatní za odpověď nestojí. Pardon.

P.S. Ještě přece: V žádný Troji se nescházíme. To by byla prd konspiračka. Máme na to vyhrazenu jednu sloji v Příbramském muzeu hornictví. Tam se kujou mazací pickle.

Asi sem jinej...
Zaplat budha.
GN def

20
t3jd (neregistrovaný) 01.01.2013, 17:29:29
Z dnešního Osla, věnováno všem deprivantům >

„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“

TT, hezké sváteční přívečeří

19
t3jd (neregistrovaný) 01.01.2013, 07:02:07
Deprivanti s Smějící se >

Operátoři zákaznických linek i likvidátoři pojistných události se setkávají s vtipnými hláškami či humornými pojistnými událostmi prakticky u všech typů pojištění.
Allianz pojišťovna

Z pojistné události taxikáře: "Milá pojišťovno, uznávám, že vám moje pojistná událost může připadat kuriózní. Trvám však na tom, že mi zapadly syrečky do sedačky, a protože auto stálo na slunci, smrdí teď jak tchoř. A já se ježděním živím."

"Škodu na automobilu uznávám, ale ohrazuji se proti tomu ublížení na zdraví, protože je známo, že sousedovi se spouští krev z nosu pořád, má asi tlak."

Z hlášení pojistné události u cestovního pojištění: "Nechtěné těhotenství rozhodně nebylo cílem mého zájezdu do zahraničí, osobně teď spíš uvažuji o náhradě za duševní trauma."
Česká podnikatelská pojišťovna

Operátor: "Poprosím Vás o popis nehody, jak se nehoda stala?"
Klientka: "No já jsem jela po silnici a hodně hustě sněžilo, nic nebylo vidět. No tak jsem se řídila GPS. A ta mi ukázala zahni doprava. Tak jsem zahnula doprava a vjela jsem do vjezdu nějaké firmy. Vzhledem k tomu, že už měli po otevírací době, tak jsem se zastavila až o jejich zavřenou bránu. Dneska se nedá věřit ani technice…"

Klient: "No já volám, že chci zrušit smlouvu povinného ručení."
Operátor: "Ano, žádost je nezbytné podat písemně a…"
Klient: " Ale prosím vás, mi neříkejte, že nemůžete v tom vašem počítači zmáčknout enter a normálně mě vymazat."
Operátor: "Velice se omlouvám pane, ale to opravdu nemohu."
Klient: "Ale to mi nevykládejte, zmáčkněte laskavě ten enter a ukončete mi smlouvu."
Česká pojišťovna

Jednou z nejkurióznějších vánočních pojistných událostí byl případ z jižních Čech. Klientka nahlásila shořelý vánoční stromek, na němž kromě jiného visela také prázdná skořápka od ořechu s pětitisícovou bankovkou uvnitř. Tato bankovka měla být dárkem pro dceru na nákup šatů. Tento dárek „pro Popelku“ údajně při požáru lehl popelem spolu s celým stromkem. Podrobná expertíza zbytkového popela však prokázala, že ve skořápce ve skutečnosti žádná bankovka nebyla a že šlo jen o nepříliš dobře vymyšlenou vánoční pohádku.

Zranění v obličeji si způsobil kutil, který při sekání zahrady strunovou sekačkou zavadil o ulitu hlemýždě. Odlétající kusy ulity mu přitom vnikly také do oka. V šoku odhozená sekačka pak ještě stačila odrazit kamínek, jenž vysklil boční okénko na zahradě zaparkovaného auta.

Neobvyklá pojistná událost se stala na jedné farmě, kde brigádník vedl do stáje koně a procházel přitom kolem řady zaparkovaných vozidel. V kapse mu však začal zvonit mobilní telefon s melodií "projíždějící formule". Kůň se splašil a během vyhazování zadníma nohama poškodil hned dva zaparkované terénní automobily. Šrámy, které po sobě podkovy zanechaly, znamenaly škodu dosahující téměř dvou set tisíc korun.
ČSOB Pojišťovna

"Slunce krásně hřálo, zastavila jsem u kraje sjezdovky, abych si chvilku odpočinula. Že mě ten rychle se blížící, něco křičící a mávající lyžař nezdraví, bylo jasné hned, co mě strhl s sebou na projížďku lesem."

"Zloděj musel být znalec, protože zmizela všechna moje cédéčka od Metalliky, zatímco manželčina zůstala bohužel na místě."

"Na silnici byl sníh. Přestože jsem jela velmi pomalu a navíc intenzivně brzdila, ten sloup se rychle přibližoval. Snažila jsem se mu vyhnout, ale v tom do mě z ničeho nic narazil."

"Na naší nové fasádě se přes noc objevily jisté geometrické obrazce. Takové ty kosočtverce… S novým pojetím fasády jsem nebyla vůbec spokojena. Kosočtverce neladily ani barevně, ani s celkovou koncepcí domu. A nakonec ještě odolávaly veškeré mé snaze o odstranění."

"Ano, sice pro mě přiletěla pobřežní stráž, ale ten otřes mozku mi byl způsoben až poté, co mě probudil zvuk lodní sirény parníku, který mi zkřížil cestu. Spadla jsem leknutím z matračky do moře a někdo z těch lidí na palubě po mně hodil záchranný kruh, který mě udeřil do hlavy. Následně jsem se začala opravdu topit."
Kooperativa pojišťovna

"Vařil jsem. Vařil jsem v remosce. Vařil jsem v remosce maso. Při kontrole propečenosti pokrmu jsem odložil vrchní část remosky na prkénko (kulaté) položené na kuchyňské lince. Osud tomu chtěl, že truhlář vyrobil prkénko s menším poloměrem než v Remoskově závodu vrchní topnou část, čímž došlo k reakci topné vrchní časti a pracovní desky kuchyňské linky. Díky této události vznikl na pracovní desce vypálený ornament kruhovitého tvaru."

"Při návštěvě si pan Novák hrál s naším psem, který ho kousl do šourku."

Scénu jako vystřiženou z filmu Vesničko má, středisková, ve které se Rudolf Hrušínský kochá okolní krajinou, zažil klient pojišťovny. Špatně zabrzdil své vozidlo, a to se z mírného kopce rozjelo. Snažil se ho zastavit, ale na mokré vozovce uklouzl a vozidlo na něho najelo, takže zůstal zaklíněn pod přední částí. Bohužel dopadl hůře než filmový hrdina a poranil si obě dolní končetiny.
Wüstenrot pojišťovna

Klient uplatňoval škodu coby provozovatel restaurace a uvedl děj pojistné události takto: "Po uzavírací hodině vnikl neznámý bolševik z Ukrajiny s kovovou tyčí do restaurace a začal řvát, že je Rus a zdemoloval hospodu."

Klient s uzavřeným havarijním pojištěním: "Při výjezdu z obce jsem nalezl přejetou slepici, kterou jsem hodil do auta pod sedadlo řidiče. Slepice ale nebyla zcela usmrcena a při jízdě obživla, což jsem pocítil na svých nohou. Když jsem vyjel na rovinu a zjistil, že v protisměru nic nejede, snažil jsem se slepici usmrtit a přehodit vedle sebe, což se mně nepovedlo. Slepice se zapasovala pod pedály. V tom momentu jsem zjistil, že jsem ztratil orientaci a havaroval do příkopu."

Přeju krásné novoroční ráno vše dobrým lidem
Za chvíli vyrážím na již tradiční výstup na nedaleký Radobýl. Ranní sluníčko krásně nasvítí České středohoří, s dominantou Milešovky.
Pošlu aktuální video holubem.
GNYM, frčím

18
t3jd (neregistrovaný) 01.01.2013, 05:19:40
Ígl hér, Ígl hér, Ígl is landink to béd.
Ou maj héd...

17
t3jd (neregistrovaný) 01.01.2013, 00:00:22
Dík za výmaz, holub M.O. doufám došel, tagže cestou nepošel.
P.F. 2013
Tobje a taky Honzimu.
Cooper .Posl. mohykáni

Lucifer
16
Lucifer * 31.12.2012, 22:38:59
[15] Kdyby alespoň nedělali takový hluk Překvapený

h
15
h 31.12.2012, 22:33:03
individuální entity sociologických komunit vizuálně akceptují symbolické informace ...

14
t3jd (neregistrovaný) 31.12.2012, 09:33:46
Poučení z krizového vývoje na NČ >

George Orwell ve svém eseji Politika a anglický jazyk zformuloval šest poměrně jednoduchých pravidel, kterými je dobré se řídit, pokud chcete psát jasně a čtivě. Celý text najdete v souboru Uvnitř velryby a jiné eseje. Spíše než radami pro spisovatele se zabývá úpadkem soudobého anglického jazyka a společnosti vůbec, ale nic nebrání se jeho myšlenkami inspirovat a využít je pro vlastní psaní.
1. Nikdy nepoužívejte metafory či fráze, které znáte z tisku

Používání zaběhlých metafor sice značně usnadňuje psaní, ale na druhou stranu kvůli jejich častému užívání zkostnatí, jejich význam se vyprázdní a čtenáře už poté nezaujmou. Pokud budete svoje myšlenky formulovat pomocí vlastních slov, podaří se vám vyvolat mnohem barvitější dojmy.
2. Pokud to jde, nahraďte delší slovo kratším

Pokud se chcete vyjadřovat jasně, měla by tomu odpovídat i forma vašeho textu. Nejdůležitější je si předem ujasnit, co vlastně chcete sdělit a pak tomu uzpůsobit výběr slov – nikdy ne naopak. Orwell poznamenává, že není nejhorší, pokud čtenář smysl nepochopí, ale pokud ho nezná ani sám autor.

Pokud tedy chcete své myšlenky uspořádat do psané formy, nezapomeňte na stručnost a konkrétnost. Nepoužívejte zbytečně sousloví, když se můžete vyjádřit jedním slovem. Takových případů je určitě mnoho.

Jako příklad špatného zacházení s jazykem Orwell předložil zábavný text. Pokusil se o moderní překlad pasáže z Bible. Posuďte sami, jak na vás výsledek působí a jestli mají současní spisovatelé skutečně tendenci sklouzávat k takovémuto způsobu vyjadřování.

Původní text: „Opět jsem pod sluncem viděl, že běh nezávisí na snaze hbitých ani boj na bohatýrech ani chléb na moudrých ani bohatství na rozumných ani přízeň na těch, kdo mají poznání, ale jak kdy každému z nich přeje čas a příležitost.“

Překlad do moderního jazyka: „Objektivní posouzení současných jevů si vynucuje závěr, že úspěch či neúspěch v kompetitivních aktivitách nevykazuje žádnou tendenci souvislosti s vrozenými schopnostmi, ale že je nutno brát v potaz značný element nepředvídatelného.“
Zdroj: George Orwell: Uvnitř velryby a jiné eseje. Brno: Atlantis, 1997.
3. Jestliže můžete nějaké slovo vyškrtnout, bez zdráhání to udělejte

Tato rada rozvíjí předchozí bod. Hodně spisovatelů se shoduje na tom, že velkou částí jejich práce je škrtání. Vracejte se k již napsanému a vyškrtávejte slovní vatu, tedy taková slova, bez jejichž přítomnosti bude mít text stále stejný význam. Není třeba popisovat jednu věc pomocí několika přívlastků – snažte se vybrat ten nejvýstižnější. Dávejte si pozor také na hromadění slov, která mají stejný význam. Zbytečně text prodlužují na úkor jasnosti sdělení.
4. Upřednostňujte činný rod před trpným

Základní pravidlo, které zná snad každý pisálek, ale přesto není na škodu si ho připomenout. Trpný rod se hodí pro formálnější útvary nebo pro odborné články, ale pokud chcete čtenáře zaujmout, vyhněte se mu. Činný rod je přirozenější a propůjčuje textu větší živost. Zkuste si nahlas přečíst část povídky ve dvou verzích – jednou se slovesy v činném rodě, a pak v trpném. Slyšíte ten rozdíl?
5. Namísto cizích či odborných termínů používejte výrazy z běžně mluvené formy jazyka

V tomto případě si musíte ujasnit, pro koho píšete. Používáním výrazů jako a propos či status quo možná dobře zapůsobíte na své učitele v odborných pracích, ale pro neformální psaní se nehodí. Někdy se jim nevyhnete, ale pozor, aby jich v textu nebylo příliš. Působil by poté rádoby intelektuálně.
6. Pokud byste měli napsat nějakou hloupost, porušte raději kterékoliv z předchozích pravidel

A rada na závěr. Tato pravidla pro vás sice mohou být užitečnou berličkou, ale neřiďte se jimi za každou cenu. Pročtěte si je, zamyslete se nad nimi a vezměte si z nich to, co považujete za užitečné. Dejte především na svou intuici. Konec konců, psát striktně podle pravidel by byla nuda.

TT, PHR

13
t3jd (neregistrovaný) 31.12.2012, 02:33:27
Plačící

Lucifer
12
Lucifer * 31.12.2012, 01:26:54
or nothning...

11
t3jd (neregistrovaný) 31.12.2012, 01:23:26
[8]
I ?
Or ?

Lucifer
10
Lucifer * 30.12.2012, 23:37:03
S malým předstihem zahajuji čertí silvestrovské radovánky. Někdy po půlnoci (po téhle, po příští už budu mít nakoupíno Mrkající ) se zde objeví můj silvestrovsko novoroční projev, podotýkám že velmi decentní, obleču si přitom poněkud decentnější tepláky, no a na úvod taková vcelku neškodná ptákovina

http://www.youtube.com/watch?v=DuyCNVwCm90

S vyplazeným jazykem

Lucifer
8
Lucifer * 30.12.2012, 21:56:30
Tady

http://www.youtube.com/watch?v=LdZvQEzrzJk

A rád bych tě skilosi požádal, abys tady už nikoho osobně nenapadal. Své názory můžeš vyjádřit jinak než osobními urážkami, a myslím, že to umíš. Úžasný

7
t3jd (neregistrovaný) 30.12.2012, 20:49:11
Wretched will, host of pleasure surreal
Closed the room where the last is buried

Rise or fall at your master's request
You're unable to accept redemption

I don't know about a true belief here
With the "lost" it's the same as always

All I want is the same, a true belief

You can't wait to become a memory
With the "weak" it's the same as always

Stand confused lack of comprehension,
Re-aroused by a thought of madness

And I know that the truth is always right
But it's time to search for lies
You're the one I try to save
But the blood spills from your veins

Call counting time till the end
Death's wicked smile never fails
The curse is cast, you've lost the past
Forevermore, a candle burns here no more

I don't know about a century of life
When the love of generations die

I can see no good in taking your own life
When any moment death calls...

All I want is the same, a true belief

Dixi

«     1    2   »